Consultant - Junior

Emineo Partners - financial services, s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 7, 811 02, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- finančná analýza projektov
- ekonomicko-právne analýzy rôznych otázok súvisiach s firemnými financiami
- príprava jednoduchých právnych dokumentov - pod dozorom advokáta

- práca na zaujímavých projektoch
- možnosť profesného a kariérneho rastu
- polročné bonusy nad rámec fixného platu
- práca v príjemnom kolektíve

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Emineo Partners je spoločnosť, ktorá poskytuje konzultačné a outsourcingové riešenia pre firemnú klientelu v oblasti firemných financií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdenia právneho alebo ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidáta, ktorý by bol schopný pracovať samostatne a vo vysokom tempe. Mal analytické schopnosti, znalosť účtovných a daňových predpisov, znalosť právnych predpisov týkajúcich sa korporátnych financií. Hľadáme kandidáta, ktorý bude schopný samostatne riešiť úlohy a proaktívne hľadať aktivity smerujúce k tomu, aby sa v projektoch na ktorých bude pracovať dosiahol stanovený cieľ.

ETL GLOBAL / EMINEO PARTNERS je poradenská spoločnosť, ktorá je súčasťou medzinárodnej poradenskej siete ETL GLOBAL, ktorá zastrešuje daňové kancelárie, advokátske kancelárie a účtovné spoločnosti.

Náš tím tvoria desiatky odborníkov z rôznych oblastí – daňoví poradcovia, audítor, právnici, advokáti, účtovníci, konzultanti a experti na firemné financie. To nám umožňuje reagovať na všetky potreby našich klientov veľmi promptne a flexibilne. Výnimkou nie sú 25 ročné skúsenosti členov nášho tímu vo vlastnom odbore.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2573956  Dátum zverejnenia: 23.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou