Účtovník Junior

Emineo Partners - financial services, s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo nám. 7, 811 02, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vystavovanie faktúr podľa pokynov klientov
- spracovanie účtovníctva pre neplatcov DPH ako aj platov DPH pod dozorom senior účtovníka
- príprava daňových priznaní PO pod dozorom senior účtovníka
- v prípade skúsenejšieho kandidáta bude účtovníctvo robené samostatne s finálnou kontrolou senior účtovníka

- možnosť ďalšieho vzdelávania v oblasti daní a účtovníctva
- vedenie profesne starším kolegom, možnosť účasti na školeniach daňovej komory
- možnosť získania trvalého pracovného pomeru
- flexibilný pracovný čas
- účasť na poradenských projektoch
- motivačná zložka platu naviazaná na kvalitu práce a splnenie mesačných cieľov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Emineo Partners

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ ekonomického alebo právnického zamerania

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia v podvojnom účtovníctve a SW Pohoda
- základná orientácia v daňovej problematike
- schopnosť a ochota učiť sa nové veci
- schopnosť pracovať v rýchlom pracovnom tempe

ETL GLOBAL / EMINEO PARTNERS je poradenská spoločnosť, ktorá je súčasťou medzinárodnej poradenskej siete ETL GLOBAL, ktorá zastrešuje daňové kancelárie, advokátske kancelárie a účtovné spoločnosti.

Náš tím tvoria desiatky odborníkov z rôznych oblastí – daňoví poradcovia, audítor, právnici, advokáti, účtovníci, konzultanti a experti na firemné financie. To nám umožňuje reagovať na všetky potreby našich klientov veľmi promptne a flexibilne. Výnimkou nie sú 25 ročné skúsenosti členov nášho tímu vo vlastnom odbore.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2573931  Dátum zverejnenia: 23.5.2016