Nákupca elektrotechnických - mechanických komponentov

Emineo Industrial s.r.o.

Miesto práce
prevádzka: Pata, okres Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie obstarávania elektrotechnického a strojárenského materiálu do výroby
- aktívne vyhľadávanie nových dodávateľov na medzinárodnej úrovni, vyjednávanie cien
- vystavovanie objednávok v informačnom systéme, kontrola dodaných komponentov, v prípade potreby urgovanie dodávateľov
- riešenie reklamácií
- komunikácia s dodávateľmi a udržanie vzťahov
- plánovanie a riadenie dodávok materiálu

- prestávky v práci nad rámec Zákonníka práce
- jazykové a odborné vzdelávanie
- mladý dynamický kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický, strojársky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie, technického smeru
- znalosť procesu nákupu vo výrobnej spoločnosti
- znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni podmienkou
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti

Zaoberáme sa vývojom a výrobou elektrických rozvádzačov, triediacich zariadení, elektro-pneumatických zostáv, jednoúčelových strojov, elektronických obvodov a vývoj SW aplikácií. Ponúkame výrobu na základe vlastnej špecifikácie odberateľa, ale aj komplexný návrh zariadenia podľa všeobecného zadania.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2580230  Dátum zverejnenia: 26.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou