Predavačka - pokladníčka, prevádzka PRIOR Piešťany

okres Piešťany

Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú oznámené uchádzačom na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou?

aktívny predaj sortimentu
práca s registračnou pokladňou
evidencia a sledovanie záručných dôb
starostlivosť o reprezentatívny vzhľad predajne

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za záujem pracovať pre našu spoločnosť. Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpísané kritériá.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Ako si Ťa predstavujeme?

  • skúsenosť s prácou na registračnej pokladni
  • ochota pomôcť a poradiť zákazníkom pri výbere tovaru
  • pozitívny vzťah k práci s ľuďmi

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod, Maloobchod, Rozličný tovar

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

101 Drogéria je počtom vlastných predajní najväčšia drogistická sieť v Slovenskej republike. V súčasnosti prevádzkuje viac ako 240 filiálok. Na trhu pôsobí od roku 1991. Jej hlavnou činnosťou je predaj kozmetického a drogistického tovaru konečnému spotrebiteľovi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Rosová
E-mail: poslať životopis
Mám záujem o túto pozíciu Späť na voľné pozície
ID: 2931712  Dátum zverejnenia: 14.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú oznámené uchádzačom na pohovore