Predavačka-pokladníčka - prevádzka Sabinov

Emil Krajčík, s.r.o.

Miesto práce
Sabinov
Termín nástupu
december 2016
Ponúkaný plat (brutto)
Platové podmienky budú oznámené uchádzačom na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na registračnej pokladni,
Aktívna ponuka tovaru zákazníkom na predajnej ploche,
Práca s dopĺňaním tovaru,
Kontrola a evidencia expirácií,
Starostlivosť o reprezentatívny vzhľad maloobchodnej jednotky

Dlhodobá pracovná perspektíva v stabilnej spoločnosti.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpísané kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

-aktívny a príjemný prístup k zákazníkom,
-prirodzená ochota poradiť s výberom sortimentu,
-zameranosť na cieľ,
-zameranosť na aktívny predaj
-v prípade neprítomnosti vedúcej predajne schopnosť viesť a koordinovať menší kolektív

Spoločnosť Emil Krajčík s.r.o. - 101 DROGERIE je počtom vlastných predajní najväčšia drogistická sieť v Slovenskej republike. V súčasnosti prevádzkuje 172 filiálok. Na trhu pôsobí od roku 1991. Jej hlavnou činnosťou je predaj kozmetického a drogistického tovaru konečnému spotrebiteľovi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Dlhá 1424/47
905 01 Senica
ID: 2827755   Dátum zverejnenia: 25.11.2016