Vedúca predajne - prevádzka Poprad

Emil Krajčík, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Platové podmienky budú oznámené uchádzačom na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-manažovanie kolektívu predavačiek maloobchodnej predajne a ich vedenie k dosahovaniu cieľov v prípade neprítomnosti vedúcej predajne
-objednávanie tovaru,
-komunikácia s tovarovými dodávateľmi,
-komunikácia s centrálou spoločnosti,
-administratívne práce,
-motivácia personálu,
-zodpovednosť za udržiavanie reprezentatívneho vzhľadu predajne,

-perspektívna práca v stabilnej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou,

Ak máte záujem o inzerované pracovné miesto, zašlite nám prosím prostredníctvom portálu Profesia Váš štruktúrovaný životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpísané kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Maloobchod, Rozličný tovar

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

-preukázateľná skúsenosť s vedením, motivovaním a koordinovaním práce menšieho pracovného kolektívu minimálne 1 rok,
-schopnosť poskytnúť personálu osobný príklad,
-prirodzená autorita so schopnosťou nadchnúť k plneniu pracovných úloh,
-základy práce na PC - Word, Excel, Outlook,
-základy práce na registračnej pokladni

Spoločnosť Emil Krajčík s.r.o. - 101 DROGERIE je počtom vlastných predajní najväčšia drogistická sieť v Slovenskej republike. V súčasnosti prevádzkuje 172 filiálok. Na trhu pôsobí od roku 1991. Jej hlavnou činnosťou je predaj kozmetického a drogistického tovaru konečnému spotrebiteľovi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Dlhá 1424/47
905 01 Senica
ID: 2766631   Dátum zverejnenia: 14.10.2016