Vedúca zmeny - prevádzka na Továrenskej ul.

Emil Krajčík, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Platové podmienky budú oznámené uchádzačom na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na registračnej pokladni,
Aktívna ponuka tovaru zákazníkom na predajnej ploche,
Práca s dopĺňaním tovaru,
Kontrola a evidencia expirácií,
Starostlivosť o reprezentatívny vzhľad maloobchodnej jednotky
V prípade neprítomnosti zastupovanie všetkých kompetencií vedúcej predajne

Dlhodobá pracovná perspektíva v stabilnej spoločnosti.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpísané kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

-aktívny a príjemný prístup k zákazníkom,
-prirodzená ochota poradiť s výberom sortimentu,
-zameranosť na cieľ,
-zameranosť na aktívny predaj
-v prípade neprítomnosti vedúcej predajne schopnosť viesť a koordinovať menší kolektív

Spoločnosť Emil Krajčík s.r.o. - 101 DROGERIE je počtom vlastných predajní najväčšia drogistická sieť v Slovenskej republike. V súčasnosti prevádzkuje 162 filiálok. Na trhu pôsobí od roku 1991. Jej hlavnou činnosťou je predaj kozmetického a drogistického tovaru konečnému spotrebiteľovi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Dlhá 1424/47
905 01 Senica
ID: 2697666   Dátum zverejnenia: 20.9.2016