Personál 101 Drogerie - novootváraná predajňa Rajec (1x Vedúca predajne, 1x Vedúca zmeny, 2x Predavačka-pokladníčka

Žilinský kraj

Termín nástupu
druhá polovica mesiaca október 2014
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú oznámené uchádzačom na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou?

VEDÚCA PREDAJNE:
  • manažovanie kolektívu predavačiek maloobchodnej predajne a ich vedenie k dosahovaniu cieľov,
  • objednávanie tovaru,
  • komunikácia s tovarovými dodávateľmi,
  • komunikácia s centrálou spoločnosti,
  • administratívne práce,
  • motivácia personálu,
  • zodpovednosť za obchodné výsledky manažovanej predajne,
  • zodpovednosť za udržiavanie reprezentatívneho vzhľadu predajne,

PREDAVAČKA - POKLADNÍČKA:
  • aktívny predaj tovaru na predajnej ploche,
  • predajné poradenstvo zákazníkom,
  • práca na registračnej pokladni,
  • starostlivosť o reprezentatívny vzhľad prevádzky,
  • kontrola expirácií,
  • dokladanie tovaru

Čo Ti ponúkneme my?

  • perspektívna práca v stabilnej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou,

Ak máte záujem o inzerované pracovné miesta, prosím zašlite nám prostredníctvom portálu Profesia Váš štruktúrovaný životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Spoločnosť Emil Krajčík s.r.o. si vyhradzuje právo pozvať na pohovor iba tých uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpísané kritériá. Ak na osobný pohovor nebudete prizvaní do 13.10.2014, pravdepodobne sme uprednostnili iných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Ako si Ťa predstavujeme?

  • preukázateľná skúsenosť s vedením, motivovaním a koordinovaním práce menšieho pracovného kolektívu minimálne 1 rok,
  • schopnosť poskytnúť personálu osobný príklad,
  • prirodzená autorita so schopnosťou nadchnúť k plneniu pracovných úloh,
  • základy práce na PC - Word, Excel, Outlook,
  • základy práce na registračnej pokladni

  • preukázateľná skúsenosť s prácou na registračnej pokladni,
  • príjemné vystupovanie,
  • ochota poradiť a byť zákazníkovi nápomocná

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod, Maloobchod, Rozličný tovar

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

101 Drogéria je počtom vlastných predajní najväčšia drogistická sieť v Slovenskej republike. V súčasnosti prevádzkuje viac ako 240 filiálok. Na trhu pôsobí od roku 1991. Jej hlavnou činnosťou je predaj kozmetického a drogistického tovaru konečnému spotrebiteľovi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Žaneta Gorelková
E-mail: poslať životopis
Mám záujem o túto pozíciu Späť na voľné pozície
ID: 1883687  Dátum zverejnenia: 30.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú oznámené uchádzačom na pohovore