Predavačka-pokladníčka OC Arkádia Trnava

okres Trnava

Termín nástupu
august 2015
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú oznámené uchádzačom na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou?

aktívny predaj sortimentu
práca s registračnou pokladňou
evidencia a sledovanie záručných dôb
starostlivosť o reprezentatívny vzhľad predajne

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu nám prosím zašlite Váš profesný životopis.
Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za záujem pracovať pre našu spoločnosť. Na osobný pohovor budeme pozývať iba uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpísané kritériá.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Ako si Ťa predstavujeme?

  • skúsenosť s prácou na registračnej pokladni
  • ochota pomôcť a poradiť zákazníkom pri výbere tovaru
  • pozitívny vzťah k práci s ľuďmi

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod, Maloobchod, Rozličný tovar

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

101 Drogéria je počtom vlastných predajní najväčšia drogistická sieť v Slovenskej republike. V súčasnosti prevádzkuje viac ako 240 filiálok. Na trhu pôsobí od roku 1991. Jej hlavnou činnosťou je predaj kozmetického a drogistického tovaru konečnému spotrebiteľovi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Rosová
E-mail: poslať životopis
Mám záujem o túto pozíciu Späť na voľné pozície
ID: 1791670  Dátum zverejnenia: 29.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú oznámené uchádzačom na pohovore