Montážny zámočník /sekcia Branson/

Vertiv Slovakia, a. s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž zariadení, ich častí a celkov, podľa platnej montážnej dokumentácie a technických postupov
- montáž pneumatickej alebo hydraulickej inštalácie, montáž a nastavenie zváracej technológie, jej uvedenie do prevádzky a doladenie
- spolupracuje a podieľa sa na riešení problémov súvisiacich s mechanickou montážou, príp. mechanickými úpravami jednotlivých montážnych častí a celkov
- spolupracuje pri oživovaní, prebierkach, príp. odstraňovaní závad montovaných strojov a zariadení a ich expedícii
- práca na 2 zmeny

- pracovný pomer na dobu neurčitú
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť ďalšieho osobného a odborného rastu
- každoročné prehodnocovanie mzdy, vianočný bonus
- príjemné pracovné prostredie
- športové a kultúrne aktvity

Uvedená pozícia je obsadzovaná pre divíziu Branson, ktorá sa zaoberá výrobou ultrazvukových, vibračných a tepelných zariadení na spájanie plastov, zváracích nástrojov a príslušenstva.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske

- SOU/SŠ strojárskeho zamerania
- prax 1-2 roky
- znalosť technologických postupov montáže a znalosť čítať z technických výkresov
- znalosť pneumatickej časti - čítanie z pneumatických výkresov VÝHODOU
- samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita

SME VERTIV

Pretvárame sa, aby sme lepšie predvídali budúcnosť, spĺňali neustále sa meniace požiadavky našich zákazníkov a menili možnosti na skutočnosť.

YOUR VISSION, OUR PASSION
Vertiv navrhuje, buduje a zabezpečuje prostredie, kde kľúčové technológie vždy fungujú. Vertiv je globálnym lídrom v oblasti desingu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií, ako aj dodávateľom ďalších telekomunikačných produktov. Našich zákazníkov podporujeme aj v oblasti predaja náhradných dielov a priameho servisu už inštalovaných produktov. V súčasnosti zamestnávame približne 27.000 zamestnancov po celom svete.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2233733  Dátum zverejnenia: 24.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou