Strategický nákupca

Vertiv Slovakia, a. s.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- monitorovanie trhu a tvorba trhových analýz
- návrh strategických plánov a alternatívnych riešení
- identifikovanie, rozvoj a aplikovanie procesov pre kontinuálne znižovanie nákladov
- pravidelná kontrola a analýza nákladov
- negociácia všetkých zmluvných podmienok týkajúcich sa nakupovaných komodít (cena, termíny dodávok, splatnosť, kvalitatívne podmienky...)
- vyhľadávanie nových, alternatívnych dodávateľov
- riadenie výberu dodávateľov a materiálov
- koordinovanie a podpora pri auditoch dodávateľov
- využívanie "e-sourcing" nástrojov

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- široký sociálny program
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
- vianočný bonus
- možnosť odborného a osobného rastu (program školení a tréningov)
- teambuildingové aktivity

Uvedené pracovné miesto je obsadzované pre divíziu EMERSON Network Power, ktorá sa zaoberá výrobou vysokovýkonných klimatizačných jednotiek a záložných zdrojov.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štrukturovaným životopisom v slovenskom i anglickom jazyku na adresu kontaktnej osoby.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

purchasing, procurement

Počet rokov praxe

3

- SŠ/VŠ vzdelanie (ideálne technické/strojárske)
- min. 3 roky skúsenosti na podobnej pozícii vo výrobnej oblasti
- skúsenosti s komoditou (mechanické party) sú podmienkou
- aktívna znalosť anglického jazyka
- schopnosť čítať strojárske technické výkresy
- počítačové zručnosti - MS Office užívateľ
- komunikatívna osobnosť so schopnosťou asertívne sa presadiť
- flexibilita, spoľahlivosť a schopnosť samostatne riešiť problémy

SME VERTIV

Pretvárame sa, aby sme lepšie predvídali budúcnosť, spĺňali neustále sa meniace požiadavky našich zákazníkov a menili možnosti na skutočnosť.

YOUR VISSION, OUR PASSION
Vertiv navrhuje, buduje a zabezpečuje prostredie, kde kľúčové technológie vždy fungujú. Vertiv je globálnym lídrom v oblasti desingu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií, ako aj dodávateľom ďalších telekomunikačných produktov. Našich zákazníkov podporujeme aj v oblasti predaja náhradných dielov a priameho servisu už inštalovaných produktov. V súčasnosti zamestnávame približne 27.000 zamestnancov po celom svete.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2016031  Dátum zverejnenia: 16.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou