Pracovná stáž pre študenta 2. stupňa VŠ (oblasť elektrokonštrukcie alebo PLC programovania)

Vertiv Slovakia, a. s.

Piestanska 1202/44, 915 28 Nove Mesto nad Vahom, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci sekcie BRANSON (výroba ultrazvukových a vibračných zváračiek) ponúkame študentom 2.stupňa VŠ štúdia so zameraním na elektrotechniku alebo priemyselnú automatizáciu vykonávať odbornú platenú stáž formou brigády (DoVP, Dohoda o brigádnickej práci študenta) v oblasti elektrokonštrukcie alebo PLC programovania.

Vybraný kandidát bude:

Elektrokonštruktér
- robiť úpravy jednoduchších schém (EPLAN) a pracovať na jednoduchých projektoch
- pripravovať podklady projektantovi
- selektovať nové komponenty pre projekty v spolupráci s projektantom
- pomáhať pri tvorbe zákazníckej dokumentácie

PLC Programátor
- pomáhať pri oživovaní, testovaní a nastavovaní strojov (odborná spôsobilosť podľa § 21 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.)
- robiť elektrické merania na strojoch
- samostatne oživovať stroje

PRACOVNÁ STÁŽ BUDE VYKONÁVANÁ CCA 2-3 DNI V TÝŽDNI V OBDOBÍ OD SEPTEMBRA 2015 do AUGUSTA 2016

Možnosť po úspešnom absolvovaní pracovnej stáže a ukončení VŠ získať kontrakt na hlavný pracovný pomer a s tým spojené benefity poskytované našim zamestnancom.

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- široký sociálny program
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
- vianočný bonus
- príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom
- možnosť aktívneho využívania cudzích jazykov (anglický jazyk)
- pružná pracovná doba
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu (program školení a tréningov)
- teambuildingové aktivity
- možnosť rekreácie - firemné chata

Uvedené pracovné miesto je obsadzované pre sekciu Branson, ktorá sa zaoberá výrobou zváracích zariadení, strojov a prístrojov.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom v slovenskom na adresu kontaktnej osoby.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- hľadáme študentov 2. stupňa VŠ štúdia so zameraním na elektrotechniku a priemyselnú automatizáciu
- záujem o oblasť konštrukcie strojov, automatizáciu, HW konštrukciu alebo programovanie strojov (pri programovaní strojov požadujeme odbornú spôsobilosť podľa § 21 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.)
- minimálne pasívna znalosť anglického jazyka (čítanie technickej a výrobnej dokumentácie)

SME VERTIV

Pretvárame sa, aby sme lepšie predvídali budúcnosť, spĺňali neustále sa meniace požiadavky našich zákazníkov a menili možnosti na skutočnosť.

YOUR VISSION, OUR PASSION
Vertiv navrhuje, buduje a zabezpečuje prostredie, kde kľúčové technológie vždy fungujú. Vertiv je globálnym lídrom v oblasti desingu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií, ako aj dodávateľom ďalších telekomunikačných produktov. Našich zákazníkov podporujeme aj v oblasti predaja náhradných dielov a priameho servisu už inštalovaných produktov. V súčasnosti zamestnávame približne 27.000 zamestnancov po celom svete.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1258498  Dátum zverejnenia: 16.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou