Líder údržby

Embraco Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Odorínska cesta 2, Spišská Nová Ves

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia riadi, organizuje, plánuje, kontroluje aktivity údržby výrobných zariadení so zameraním na uspokojenie potrieb interných a externých zákazníkov s cieľom zabezpečiť stanovené ciele v oblasti nákladov, bezpečnosti, kvality, produktivity a životného prostredia a príslušnú legislatívu, disponibility a efektivity (OEE). Plánuje a koordinuje personálne kapacity. Rozvíja a motivuje podriadených pre zabezpečenie akcie, schopnosti a efektivity tímu. Hlavné zodpovednosti:
Riadi chod organizačnej jednotky v oblasti údržby strojov a zariadení, služieb a investícií do strojov a zariadení, náhradných dielov s cieľom kontinuálne napĺňať jej poslanie v rámci oddelenia a celej spoločnosti.
Vyberať členov svojho pracovného tímu, viesť a motivovať priamych podriadených a vytvárať proaktívnu atmosféru medzi spolupracovníkmi v rámci tímu/oddelenia/spoločnosti, riadiť rozvoj svojho pracovného tímu na všetkých úrovniach prostredníctvom využívania systémov a nástrojov ľudských zdrojov.
Koordinovať, plánovať a dohliadať na efektívne využívanie ľudských, materiálnych a finančných zdrojov spoločnosti potrebných pre chod organizačnej jednotky, prideľovať pracovné úlohy podriadeným a kontrolovať ich plnenie.
Rozhoduje v oblasti pôsobnosti v primeranom čase a v súlade s legislatívnymi požiadavkami, internými politikami a štandardmi.
Dohliadať na používanie a stav zverených vyhradených technických zariadení a koordinovať aktivity a povinnosti ustanovené platnými právnymi a ostatnými predpismi v súlade s požiadavkami systému environmentálneho manažérstva a systémom manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
Oboznamovať podriadených o nebezpečenstvách a rizikách vyplývajúcich z charakteru vykonávaných činností, o zásadách BOZP na pracovisku a realizovať školenia bezpečnosti, ochrany zdravia pri práci a životného prostredia podľa podkladov oddelenia bezpečnosti
Riadiť relevantné kľúčové ukazovatele výkonosti procesov (KPIs) s cieľom prispieť k plneniu strategických cieľov spoločnosti dosahovaním výsledkov organizačnej jednotky.
Plánuje, organizuje a kontroluje proces údržby strojov a zariadení s cieľom splniť denné, mesačné a ročné ciele oddelenia a koordinuje procesy organizačnej jednotky s ostatnými oddeleniami a obchodnými jednotkami v súlade s cieľmi závodu a globálnymi cieľmi spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať u nás v spoločnosti. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať telefonicky budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
SAP - pokročilý

Počet rokov praxe

5

komunikatívnosť, vodcovstvo, organizačné schopnosti, schopnosť riadenia tímu, ale aj tímovej práce, vyjednávacie zručnosti, schopnosť pracovať pod tlakom a v stresových situáciách, flexibilita, analytické myslenie

Embraco otvára centrum zdieľaných služieb v Košiciach!

Embraco je nadnárodná spoločnosť s pôsobnosťou na štyroch kontinentoch. V oblasti chladenia je Embraco na svetovej špičke vo výrobe hermetických kompresorov. Materský závod má v Brazílii, kde bol založený v roku 1971. Výrobné závody sú situované v Brazílii, na Slovensku, v Taliansku, Číne a Mexiku. Obchodné jednotky sa nachádzajú v USA a Mexiku. Závody dokážu každý rok vyrobiť 37 miliónov heremetických kompresorov a kondenzačných jednotiek pre domáce a komerčné chladenie a zamestnávajú približne 12 000 zamestnancov na celom svete. Spoločnosť je súčasťou korporácie Whirlpool.

Embraco Slovakia sa za 17 rokov pôsobenia na Slovensku stalo kľúčovým závodom v Európe a druhým najvýznamnejším v rámci svetovej korporácie Embraco. Embraco Slovakia je najväčším zamestnávateľom v regióne dolného Spiša. V slovenskom závode pracuje vyše 2 100 zamestnancov. V roku 2002 spoločnosť získala certifikát kvality ISO 9001, v roku 2004 certifikát pre životné prostredie ISO 14 001 a v roku 2007, ako prvá spoločnosť na Slovensku, bola certifikovaná na manažment nebezpečných látok QC 080 000. V roku 2008 spoločnosť získala certifikát pre systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa štandardu OHSAS 18 001:2007. V roku 2010 získalo umiestnenie v prvej desiatke slovenských firiem v rámci štúdie Best Employer a zachováva si povesť zamestnávateľa s prepracovaným sociálnym programom. V roku 2013 získalo hlavnú cenu Via Bona Slovakia pre Zodpovednú veľkú firmu roka, v roku 2014 cenu Via Bona Slovakia v kategórii Dobrý partner komunity.

Adresa spoločnosti

EMBRACO SLOVAKIA, s.r.o.
Odorínska cesta 2
052 01 Spisska Nova Ves

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2809990   Dátum zverejnenia: 14.11.2016