Líder na nákupe (nepriamy materiál)

Embraco Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Odorínska cesta 2, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia zodpovedá za riadenie tímu nepriamych materiálov a služieb na oddelení nákupu s cieľom zabezpečiť dosahovanie výsledkov v tejto oblasti.
Hlavné zodpovednosti:
Zabezpečovať chod organizačnej jednotky v oblasti nákupu nepriamych materiálov, služieb a investícií, skladového hospodárstva nepriamych materiálov, chemikálií, technických plynov a náhradných dielov, odpredaja odpadov s cieľom kontinuálne napĺňať jej poslanie v rámci oddelenia a celej spoločnosti.
Zúčastňovať sa procesu náboru zamestnancov a vyberať členov svojho pracovného tímu.
Viesť a motivovať priamych podriadených a vytvárať proaktívnu atmosféru medzi spolupracovníkmi v rámci tímu/oddelenia/spoločnosti.
Zabezpečovať rozvoj svojho pracovného tímu na všetkých úrovniach prostredníctvom využívania systémov a nástrojov ľudských zdrojov.
Zabezpečovať a dohliadať na efektívne využívanie materiálnych a finančných zdrojov spoločnosti potrebných pre chod organizačnej jednotky, prideľovať pracovné úlohy podriadeným a kontrolovať ich plnenie.
Zabezpečovať dosahovanie výsledkov organizačnej jednotky prostredníctvom riadenia relevantných kľúčových ukazovateľov výkonosti procesov (KPIs) s cieľom prispieť k plneniu strategických cieľov spoločnosti.
Zodpovedať za plnenie legislatívnych a ostatných požiadaviek bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a dohliadať na dodržiavanie povinností ustanovené platnými právnymi a ostatnými predpismi u svojich podriadených zamestnancov.
Prispievať k rozvoju závodu, zabezpečovať, aby všetky činnosti boli nasmerované najmä na uspokojenie zákazníkov, či už vnútorných alebo vonkajších, prostredníctvom šírenia firemnej kultúry a dodržiavania etického kódexu.

Bližšie informácie nájdete na stránke: http://www.kariera.embraco.sk/benefity

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať u nás v spoločnosti. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
SAP - základy

Počet rokov praxe

5

komunikatívnosť, flexibilita, organizačné schopnosti, tímová práca, vodcovstvo, strategické myslenie, schopnosť pracovať pod tlakom a v stresových situáciách, dobrý time-manažment
Výhodou znalosť obchodných vyjednávaní, riadenia projektov

Embraco otvára centrum zdieľaných služieb v Košiciach!

Embraco je nadnárodná spoločnosť s pôsobnosťou na štyroch kontinentoch. V oblasti chladenia je Embraco na svetovej špičke vo výrobe hermetických kompresorov. Materský závod má v Brazílii, kde bol založený v roku 1971. Výrobné závody sú situované v Brazílii, na Slovensku, v Taliansku, Číne a Mexiku. Obchodné jednotky sa nachádzajú v USA a Mexiku. Závody dokážu každý rok vyrobiť 37 miliónov heremetických kompresorov a kondenzačných jednotiek pre domáce a komerčné chladenie a zamestnávajú približne 12 000 zamestnancov na celom svete. Spoločnosť je súčasťou korporácie Whirlpool.

Embraco Slovakia sa za 17 rokov pôsobenia na Slovensku stalo kľúčovým závodom v Európe a druhým najvýznamnejším v rámci svetovej korporácie Embraco. Embraco Slovakia je najväčším zamestnávateľom v regióne dolného Spiša. V slovenskom závode pracuje vyše 2 100 zamestnancov. V roku 2002 spoločnosť získala certifikát kvality ISO 9001, v roku 2004 certifikát pre životné prostredie ISO 14 001 a v roku 2007, ako prvá spoločnosť na Slovensku, bola certifikovaná na manažment nebezpečných látok QC 080 000. V roku 2008 spoločnosť získala certifikát pre systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa štandardu OHSAS 18 001:2007. V roku 2010 získalo umiestnenie v prvej desiatke slovenských firiem v rámci štúdie Best Employer a zachováva si povesť zamestnávateľa s prepracovaným sociálnym programom. V roku 2013 získalo hlavnú cenu Via Bona Slovakia pre Zodpovednú veľkú firmu roka, v roku 2014 cenu Via Bona Slovakia v kategórii Dobrý partner komunity.

Adresa spoločnosti

EMBRACO SLOVAKIA, s.r.o.
Odorínska cesta 2
052 01 Spisska Nova Ves

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2707732   Dátum zverejnenia: 4.11.2016