Operátor výroby

Embraco Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Odorínska cesta 2, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
priebežne
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na hlavný pracovný pomer v 3 alebo 4-zmennej prevádzke:
- Manuálna práca na montážnej linke;
- Obsluha výrobných strojov a
- Práca podľa pracovného postupu;
- Manipulácia s hotovými výrobkami- Kontrola kvality prijímaného materiálu a kvality vyrobených dielov a výrobkov.PONÚKAME:
+ Príplatky za nadčasové, nočné a sviatočné zmeny nad rámec zákona;
+ Variabilná zložka mzdy (odmeny za individuálny výkon, odmeny za
výsledky spoločnosti);
+ Benefity.

 príspevok na cestovné – našim zamestnancom poskytujeme príspevok na dopravu
z miesta trvalého alebo prechodného pobytu vo výške 50%;
 príspevok na stravovanie – zamestnancom prispievame na stravovanie nad rámec
zákonnej povinnosti. Cena štandardného menu – 0,19 €;
 benefity k výročiam a sviatkom – našim zamestnancom poskytujeme rôzne
darčeky a pozornosti pri príležitosti ich životných jubileí, pracovných výročí, tiež k
sviatkom MDŽ, mikulášske a vianočné balíčky;
 benefity na podporu zdravia a športovej aktivity – zamestnanci spoločnosti
môžu využiť voľný vstup na krytú plaváreň v Spišskej Novej Vsi a v Krompachoch, v
zimnom období korčuľovanie na Zimnom štadióne v Spišskej Novej Vsi;
 aktivity Športovej komisie – niekoľkokrát do roka pripravujeme športové aktivity
a súťaže pre zamestnancov, napríklad vo futbale, basketbale, volejbale, tenise,
lyžovaní atď.;
 zľavy na nákup tovarov – zamestnanci spoločnosti môžu využiť zvýhodnené ceny
na nákup tovarov značky Whirlpool;
 sociálna výpomoc v prípade ťaživej životnej situácie;
 príspevok na mimopracovné stretnutia zamestnancov;
 zľavy na zájazdy vybraných cestovných kancelárií;

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať u nás v spoločnosti. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity;
- manuálna zručnosť;
- dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci)
- ochota pracovať na zmeny a v nepretržitej prevádzke;
- spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať.
- skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou;
- skúsenosti s prácou v 3-zmennej prevádzke výhodou;

Embraco otvára centrum zdieľaných služieb v Košiciach!

Embraco je nadnárodná spoločnosť s pôsobnosťou na štyroch kontinentoch. V oblasti chladenia je Embraco na svetovej špičke vo výrobe hermetických kompresorov. Materský závod má v Brazílii, kde bol založený v roku 1971. Výrobné závody sú situované v Brazílii, na Slovensku, v Taliansku, Číne a Mexiku. Obchodné jednotky sa nachádzajú v USA a Mexiku. Závody dokážu každý rok vyrobiť 37 miliónov heremetických kompresorov a kondenzačných jednotiek pre domáce a komerčné chladenie a zamestnávajú približne 12 000 zamestnancov na celom svete. Spoločnosť je súčasťou korporácie Whirlpool.

Embraco Slovakia sa za 17 rokov pôsobenia na Slovensku stalo kľúčovým závodom v Európe a druhým najvýznamnejším v rámci svetovej korporácie Embraco. Embraco Slovakia je najväčším zamestnávateľom v regióne dolného Spiša. V slovenskom závode pracuje vyše 2 100 zamestnancov. V roku 2002 spoločnosť získala certifikát kvality ISO 9001, v roku 2004 certifikát pre životné prostredie ISO 14 001 a v roku 2007, ako prvá spoločnosť na Slovensku, bola certifikovaná na manažment nebezpečných látok QC 080 000. V roku 2008 spoločnosť získala certifikát pre systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa štandardu OHSAS 18 001:2007. V roku 2010 získalo umiestnenie v prvej desiatke slovenských firiem v rámci štúdie Best Employer a zachováva si povesť zamestnávateľa s prepracovaným sociálnym programom. V roku 2013 získalo hlavnú cenu Via Bona Slovakia pre Zodpovednú veľkú firmu roka, v roku 2014 cenu Via Bona Slovakia v kategórii Dobrý partner komunity.

Adresa spoločnosti

EMBRACO SLOVAKIA, s.r.o.
Odorínska cesta 2
052 01 Spisska Nova Ves

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2469482   Dátum zverejnenia: 5.12.2016