Kontrolór kvality! Trnava!

EMBA - S&C, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
uvedené v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vizuálna kontrola automobilových dielov
- fyzicky nenáročná práca vhodná pre mužov, ženy (páry)
- 3 zmenná prevádzka (týždeň ranná, týždeň poobedná a týždeň nočná )
- 8čky + nadčasy
- prvé dva týždne zaškolenie (platené )

- ubytovanie zabezpečené a hradené v plnej výške
- cestovné preplácané v plnej výške cestovného lístka , v prípade využitia vlastného motorového vozidla preplácaných 0,15 eur/km Phm
- možnosť chodiť domov každé dva týždne
- hodinová mzda 4.20eur (možnosť kariérneho rastu )
- príplatky za sviatky atd.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, Nemecku a v Českej republike. Dlhodobo je lídrom v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

spoľahlivosť
samostatnosť
precíznosť
kolektívnosť
ochota pracovať

Sme spoločnosť pôsobiaca na Slovensku a v Českej republike...Zaoberáme sa výhradne automobilovým priemyslom, ktorý je lídrom na trhu práce. Hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka a v druhom rade spokojnosť samotného zamestnanca.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Záhradnícka 22
947 03 Hurbanovo
ID: 2736085   Dátum zverejnenia: 26.9.2016