Kontrolór kvality Mohelnice, Ostrava

EMBA - S&C, s.r.o.

Miesto práce
Česko, Moravskosliezsky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
okmažite
Mzdové podmienky (brutto)
uvedené v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola kvality- Mohelnice
- vizuálna kontrola automobilových svetiel (audi)
- práca pre mužov, ženy (páry)
- fyzicky nenáročná práca
- pracovná doba 8-12 hodín, 3 zmenná prevádzka
Kontrola kvality- Ostrava
- práca pre mužov nakoľko je fyzicky náročnejšia
- 8-12 hodín, 3 zmenná prevádzka
Platové podmienky : Mohelnice, Ostrava
3,70 eur/hod + 6 eur diéty na každý odpracovaný deň

- ubytovanie zabezpečené a hradené
- doprava - preplácaná plná výška cestovného lístka alebo 0,15eur /km hradené PHM
- každé dva týždne možnosť cestovať domov (cestovné hradené)
- možný kariérny rast

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je jedným z popredných lídrov v automobilovom priemysle v Českej a Slovenskej republike.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- precíznosť
- komunikatívnosť
- odolnosť voči stresu
- pozitívny vzťah ku práci

Sme spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, v Českej republike a Holandsku..Naša činnosť siaha do odvetvia automobilového priemyslu, odvetvie logistiky, a potravinársky priemysel, ktorí sú lídrami na trhu práce nie len u nás, ale po celom svete.. Hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka a spokojnosť samotného zamestnanca. Chceme spájať ľudí a zlepšovať ich životy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2648439  Dátum zverejnenia: 15.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: uvedené v texte