Kontrolór kvality Plzeň- Žatec

EMBA - S&C, s.r.o.

Miesto práce
Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
800-1000eur/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vizuálna kontrola automobilových dielov (prístrojové dosky)
- práca pre mužov, ženy (páry)
- ubytovanie zabezpečené, plne hradené (penzióny)
- cestovné plne hradená suma cestovného lístka, pri využívaní osobného vozidla sa prepláca 0,15eur/km PHM...
- mzda 4,20eur/hod + 6 euro diéty
- návšteva rodiny každé 2 týždne (cestovné preplácané)
- možný kariérny rast
- pracuje sa 12 hodín štyri dni práca, štyri dni voľno

- k dispozícii je služobné motorové vozidlo
- diéty
- možnosť nadčasov
- prvé dva týždne zaškolenie
- ubytovanie v príjemnom prostredí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient pôsobí dlhodobo v oblasti automobilového priemyslu na celom území Českej republiky. Prioritou spoločnosti je spokojnosť zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť
pracovitosť
nekonfliktnosť
komunikatívnosť
precíznosť

Sme spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, v Českej republike a Holandsku..Naša činnosť siaha do odvetvia automobilového priemyslu, odvetvie logistiky, a potravinársky priemysel, ktorí sú lídrami na trhu práce nie len u nás, ale po celom svete.. Hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka a spokojnosť samotného zamestnanca. Chceme spájať ľudí a zlepšovať ich životy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2636670  Dátum zverejnenia: 7.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-1000eur/netto