Servisný technik

EMATECH, s.r.o.

Miesto práce
Radošina, Piešťanská 3/3, okres Topolčany, okres Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1000 EUR/mesiac, základný plat plus prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný technik poľnohospodárskej techniky, práca u importéra, záručné a pozáručné opravy strojov, montáž strojov, kontrola strojov pred odovzdaním, školenie obslúh a spúšťanie do prevádzky,

Mobilný telefón, vzdelávanie, motivujúce hodnotenie, školenia v zahraničí u výrobcov techniky, odborný rast,

Uchádzači sa môžu hlásiť z oboch uvedených regiónov, t.j. Topoľčany, Piešťany, Hlohovec a okolie a Poprad a okolie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo, poľnohospodárska technika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B, C, E, T

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Jazykové znalosti a skúsenosti v servise poľnohospodárskej alebo stavebnej techniky výhodou,
Požaduje sa pripravenosť na vysoké pracovné nasadenie a mobilitu.
Servisné zásahy sú vykonávané na celom území SR.

Spoločnosť Ematech je mála rodinná spoločnosť so zameraním na predaj a servis poľnohospodárskej techniky už viac ako 30 rokov. Za tento čas sa úspešne etablovala na slovenskom trhu. Spoločnosť zastupuje na slovensku popredných európskych vyrobcov poľnohospodárskej techniky svetového významu.
Práca v spoločnosti Ematech Vám dáva možnosť práce v mladom kolektíve s celoslovenským pôsobením a tiež možnosť komunikácie s euróskymi dodávateľskými firmami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1276900  Dátum zverejnenia: 22.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1000 EUR/mesiac, základný plat plus prémie