Senior Business Intelligence Specialist

EMARK s.r.o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 14, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte už niečo za sebou, ale stále máte otvorenú myseľ a chcete sa ďalej rozvíjať, prihláste sa. Máme záujem o ľudí, ktorí už po škole pracovali, ale pochopili, že im nevyhovuje bežná práca v korporácii a chcú niečo viac.
Náplňou práce je:
• Implementácia Qlik a súvisiacich nástrojov pre klientov po metodickej aj technickej stránke
• Analýza požiadaviek klienta a tvorba riešenia (samostatne ako aj v spolupráci s Business Developerom či Presales Špecialistom)
• Tvorba dátových modelov, ETL procedúr, SQL výberov, reportov, analýz, what-if modelov, dashboardov, mobilných aplikácií
• Spolupráca s klientmi pri dosahovaní ich cieľov v oblasti rozvoja – vyššia efektivita, ziskovosť, výkonnosť...
• Poradenstvo pri nastavovaní reportov a analýz, komunikácia s klientom
• Školenie užívateľov pre prácu s Qlik a vytvorenými modelmi, reportami

Ponúkame:
• Zaujímavé projekty a kvalitný nástroj
- Qlik® - jedinečný BI produkt so silným wow-efektom, ktorý je popredným hráčom v moderných BI technológiách na svetovom trhu a to aj podľa nezávislých hodnotení (napr. Gartner Magic Quadrant z Februára 2016)
- Uplatňovanie najmodernejších svetových metodík, postupov
• Inšpiratívne a partnerské prostredie
- Implementovanie inovatívnych riešení, ktoré fungujú a majú prínos pre zákazníkov
- Mladý a nadšený tím kolegov
- Prístup k najmodernejším poznatkom a trendom v oblasti Business Intelligence, Business Discovery, procesného riadenia, riadenia výkonnosti, strategického riadenia, riadenia nákladov
- Rozvoj a vzdelávanie v spolupráci s medzinárodným partnerom QlikTech
- Partnerský a férový prístup
• Stabilnú prácu v modernej a dynamickej firme

Ak Vás pozícia zaujala, chcete sa viac zoznámiť s prácou v Qlik Sense aj s nami, máte možnosť sa prihlásiť na EMARK Qlik Camp 2016: http://emark.sk/sk/aktuality/eventy/emark-qlik-sense-camp-2016

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v oblasti technického, ekonomického alebo manažérskeho smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Visual Basic - Základy

Vodičský preukaz

B

• Nadšenie pre prácu s modernými progresívnymi softwarovými technológiami
• Zodpovedný prístup a spoľahlivosť
• Výborné komunikačné zručnosti v styku so zákazníkom
• Proaktivita a pozitívny prístup pri riešení problémov
• Schopnosť porozumieť potrebám klientov a navrhnúť vhodné riešenie
• Ochota a schopnosť hľadať aj neštandardné riešenia
• Schopnosť efektívne pracovať samostatne aj v tíme
• Záujem zlepšovať sa a napredovať

Sme poradenská a implementačná firma, ktorej poslaním je maximalizovať hodnotu dát pre našich klientov. Za 22 rokov sme doteraz sprevádzali viac než 200 organizácií po celom svete pri tvorbe, adopcii alebo udržiavaní ich dátových riešení. V EMARKu sa sústreďujeme na preverené technológie – Qlik, Snowflake, Inphinity, Vertica, NodeGraph a ďalšie.
Vďaka nasadeniu a vášni pre dáta sme získali status Qlik Master Reseller pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko a Qlik Solutions Provider v Austrálii. EMARK dnes tvorí viac než 50 expertov, schopných adresovať akékoľvek dátové výzvy.

Viac informácií o histórii a ponúkaných službách nájdete na https://emarkanalytics.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2736309  Dátum zverejnenia: 26.9.2016