Realitný maklér/Obchodník s nehnuteľnosťami

EMAJ s.r.o. - RE/MAX Svet realít, Senec

Miesto práce
Bratislava, okres Pezinok, okres Senec, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujúci provízny systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

RE/MAX Svet realít ponúka zaujímavú pracovnú príležitosť pre tých, ktorí sú aktívni, podnikaví, radi pracujú s ľuďmi a sú zodpovední. Využite šancu realizovať sa a byť úspešný vo svete realít.

Náplň práce realitného makléra:
  • sleduje trh s nehnuteľnosťami v regióne
  • aktívne vyhľadáva nehnuteľnosti za účelom sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu
  • vykonáva obhliadky a prezentuje nehnuteľnosti
  • komunikuje s klientmi a vyjednáva podmienky obchodu
  • pripravuje podklady k zmluvám

  • pohyblivá pracovná doba – maklér si sám organizuje svoj čas a aktivity
  • práca nie je viazaná na konkrétne miesto – maklér môže pracovať z domu, ale môže využívať aj priestory kancelárie
  • vstupné zaškolenie zabezpečené spoločnosťou RE/MAX
  • priateľská atmosféra v kancelárii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Dobré komunikačné zručnosti, energickosť, vytrvalosť a odhodlanie, spoľahlivosť, zodpovednosť, vyjednávacie zručnosti, samostatnosť, proaktivita, otvorenosť a čestnosť

RE/MAX Svet realít je spoločnosť zabezpečujúca služby v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností od náboru nehnuteľnosti až po odovzdanie v Senci, Bratislave, Galante, Pezinku a širšom okolí. Voči našim klientom vystupujeme v prvom rade ako partner, na ktorého sa môžu s dôverou obrátiť. Hľadáme preto do nášho tímu zodpovedného, spoľahlivého a komunikatívneho človeka s pozitívnym prístupom. Nemusíte mať v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti, omnoho dôležitejšie je pre nás nasadenie a odhodlanie stať sa platným členom tímu. Ponúkame priateľský a otvorený prístup zo strany nášho tímu a zázemie medzinárodnej siete RE/MAX. Poskytneme vám potrebnú podporu, aby sme vám pomohli úspešne naštartovať vašu kariéru.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 1601644  Dátum zverejnenia: 10.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujúci provízny systém odmeňovania