Telefonický operátor fix 650 EUR + provízie

EM Trade Solutions s. r. o.

Miesto práce
Bodrocká 24, 821 07 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
650 Eur (netto) + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prvý kontakt s klientom (telefonické prezentovanie obchodnej platformy)
- starostlivosť o zverených klientov
- neskôr podpora pre existujúcich klientov v oblasti medzinárodného obchodovania

- motivujúce finančné ohodnotenie (FIX: 650 EUR/netto + provízny systém)
- finančné ohodnotenie zohľadňujúce individuálny výkon
- pracujeme len v pracovné dni žiadne sviatky a víkendy
- rozvoj predajných, ekonomických a komunikačných zručností pod vedením skúsených predajcov
- možnosť rýchleho kariérneho rastu
- spolupráca s atraktívnymi zahraničnými partnermi
- aktívne školenia zamerané na správnu štylizáciu, vedenie hovoru a argumentáciu

Hľadáme mladých ambicióznych ľudí na dlhodobú spoluprácu. Si komunikatívny, sebavedomý, mladý človek s obchodným duchom, s chuťou pracovať a zarábať. Chýba Ti prax, nevadí my ťa zaškolíme a dáme Ti príležitosť dobre zarábať. Chceme od teba len, aby si mal/a chuť učiť sa nové veci, dokázal/a rýchlo spracovávať nové informácie, mal/a schopnosť samostatne reagovať.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala svoj profesijný životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov prosím zasielaj na našu emailovú adresu.

V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. prosím vo svojom životopise alebo v žiadosti o prijatie do zamestnania , uveď aj súhlas so spracovaním Tvojích osobných údajov spoločnosťou EM Trade Solutions s.r.o., v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti EM Trade Solutions, s.r.o., dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami EM Trade Solutions, s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo prípadnú budúcu možnosť zamestnania v relevantnej pracovnej oblasti. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú, pričom si vyhradzujem právo tento súhlas odvolať. V prípade odvolania tohto súhlasu spoločnosť EM Trade Solutions, s.r.o., osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje.“

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, telefonicky budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.
PRACOVNÁ PONUKA JE STÁLE AKTUÁLNA!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kultivovaný slovný prejav
improvizačné schopnosti
cieľavedomosť
spoľahlivosť

Company specializes in financial markets and gives full range of services to individual partners.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2819413  Dátum zverejnenia: 21.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 Eur (netto) + provízie