Inštruktor / Učiteľ lyžovania a snowboardingu

em-ski

Miesto práce
Zuberec, Roháče - Západné Tatry, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
27.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výučba lyžovania detí, dospelých a skupín
- výučba snowboardingu detí, dospelých a skupín

Zaslať životopis + uviesť v akom časovom období chcete túto prácu vykonávať ( počas vianočných + novoročných sviatkov, počas víkendov počas celej zimnej sezóny, poprípade inak) na email.:
em-ski2010@hotmail.com

Odpoveď zašleme len vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- dobré lyžiarske a snowboardové znalosti
- schopnosť pracovať s deťmi, dospelými a skupinami
- príjemný vzhľad, spoľahlivosť
- príjemná komunikácia s klientmi
- kvalifikácia minimálnej triedy resp. prax v danej oblasti

Uchádzači, ktorí nemajú žiadnu licenciu inštruktora lyžovania a snowboardingu možu ju získať v decembrovom kurze Slovenskej lyžiarskej asociácie. Pozri: www.slovak-ski.sk v záložke vzdelávanie

Lyžiarská a snowboardová škola, ktorá pôsobí v lyžiarskom stredisku Roháče - Západné Tatry.
Výučba lyžovania a snowboardingu.

Adresa spoločnosti

Lyžiarska a snb. škola em-ski
Radová 26
027 32 Zuberec
ID: 1162369   Dátum zverejnenia: 27.11.2016