Asistent prepravy pre pobočku v Bardejove

ELUMA Trans, s.r.o.

Miesto práce
Hurbanova 20, Bardejov, okres Bardejov
Termín nástupu
15.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, kde môžte aktívne využiť vaše znalosti cudzích jazykov. Oceníme vaše schopnosti, skúsenosti a vytvoríme vám priestor pre ďalšie napredovanie a rast.
Náplň práce na pozícii ASISTENT PREPRAVY:
- práca orientovaná na oblasť v medzinárodnej preprave tovaru
- pomocná administratívna činnosť v tíme
- vyhľadávanie vozidiel
- práca s PC, email, špedičné databanky
- kontrola transportu od naloženia po vyloženie
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- realizácia objednávok
- vybavovanie požiadaviek podľa pokynov obchodníka, alebo vedúceho v tíme

- zaujímavé finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým výsledkom
- aktívne využitie cudzích jazykov
- služobný telefón
- stravné lístky
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- perspektíva kariérneho rastu

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Životopisy starostlivo posúdime a do výberového konania budú zaradení uchádzači, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá.Životopisy zasielajte na [email protected]. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme aktívnu znalosť aspoň jedného z uvedených cudzích jazykov.
- komunikačné schopnosti
- obchodný duch, asertivita a odolnosť voči stresu
- tímový hráč
- flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie

ELUMA Trans, s.r.o. je expandujúca spoločnosť pôsobiaca v oblasti vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej prepravy. Viac ako 27 rokov neustáleho zlepšovania a napredovania nás radí medzi popredné spoločnosti v odbore, vďaka unikátnemu internému komunikačnému systému sme jednou z najrýchlejších a najflexibilnejších firiem na trhu. Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na www.elumatrans.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2901426  Dátum zverejnenia: 21.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou