Stavbyvedúci - majster VN, NN

ELTRA, s.r.o.

Miesto práce
Rampová 4, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 000 EUR/mesiac+ mesačné prémie, ročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- znalosť v čítaní projektovej dokumentácie a legislatívy (stavebné povolenie, znalosť legislatívnej činnosť v rámci realizácie stavby);
- riadenie výstavby, realizácia prác na stavbe, preberacie konanie za účelom odovzdania realizovanej stavby;
- práca na celom území SR;
- zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu výstavby;
- koordinovanie a kontrola prác, dodávok a služieb;
- kontrola kvality a množstva vykonaných prác;
- koordinácia subdodávateľov a dodávok materiálu;
- zabezpečovanie súladu vykonávaných činností so zmluvou o dielo, platnou legislatívou a internými predpismi;
- účasť na kontrolných dňoch;
- zodpovednosť za fakturáciu a vedenie stavebného denníka;
- zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a PO na stavbách u pridelených podriadených.

- stravné lístky / finančný príspevok na stravovanie v hodnote 6,00 EUR (príspevok zamestnávateľa je 66,7 % z tejto hodnoty + príspevok zo sociálneho fondu vo výške 1,00 EUR na každú stravovaciu poukážku);
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 2% z príjmu zamestnanca;
- karta Multisport s príspevkom zamestnávateľa vo výške 50%;
- príspevok za darovanie krvi v hodnote 50 EUR a za bronzovú, striebornú a zlatú Jánskeho plaketu až do výšky 800 EUR;
- príspevok pri životnom a pracovnom jubileu;
- príspevok na rekreáciu;
- teambuilding;
- bezplatné ubytovanie;
- školenia;
- auto, telefón, notebook;
- zázemie v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti;
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite prosím svoj profesný životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov na adresu [email protected] alebo reagujte priamo cez portál profesie.

Do záhlavia správy uveďte názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.
Vopred ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobné výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- organizačné, komunikačné a riadiace schopnosti;
- schopnosť viesť tím, prijímať rozhodnutia a zodpovednosť;
- flexibilita, samostatnosť, lojalita, metodický a dôsledný prístup k práci;
- vysoké pracovné nasadenie, stresová odolnosť;
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti stavbyvedúci – výhodou;
- čítanie technickej dokumentácie a výkresov; - technické myslenie.

Spoločnosť ELTRA, s.r.o. je tradičná spoločnosť dlhodobo etablovaná v oblasti montáže a údržby trakčných vedení na železničných tratiach a v oblasti silnoprúdových rozvodov.

Spoločnosť ELTRA, s.r.o. je členom medzinárodnej skupiny EP Industries, a.s.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4789905  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac