Skladník

Eltek s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3,6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaskladňovanie materiálových položiek do lokácií jemu určených
- alokovanie jednotlivých položiek systémom zhodné položky patria do jednej lokácie, pokiaľ je to možné
- výdaj komponentov do výroby v závislosti od potrieb a požiadaviek výrobných liniek
- práca s vnútorným informačným systémom
- spolupráca s oddelením vstupnej kontroly
- pomocné práce pri zaskladňovaní materiálových položiek pracovníkov z iných lokácií
- pomocné práce pri príjme materiálu od dodávateľov
- všetky práce týkajúce sa expedície ( zvážanie produktov, nakladanie a pod. ), ak nie sú touto činnosťou obmedzované hlavné pracovné povinnosti
- práce potrebné na udržanie prehľadnosti a poriadku na jednotlivých lokáciách
- dvojzmenná prevádzka

- Individuálny mesačný bonus do výšky 50,- Eur/mesačne po splnení výkonostných podmienok.
- Bonus za odpracovanie 12tky - 12 Eur
- Príplatok za poobednú zmenu 0,20/hodina
- Celofiremný bonus do výšky 15% zo základnej mzdy/mesačne po splnení stanovených celofiremných ukazovateľov.
- Možnosť čerpania Relaxkupónov alebo Príspevku na Doplnkové dôchodkové sporenie (3. Dôchodkový pilíer) vo výške 6,64 Eur/mesačne.
- Možnosť využívania relaxačných aktivít v neďalekom hoteli (bazén, wellness, masáž).
- Príspevok na okuliare vo výške 30,- Eur.
- Príspevok pri narodení dieťaťa a svadbu.
- Možnosť zúčastňovať sa na celofiremných spoločenských akciách
- Celozávodná letná a zimná dovolenka.
- Práca v čistom prostredí, zabezpečený pitný režim počas celého dňa, pracovné oblečenie

Pracovný pomer uzavretý na dobu určitú, bližšie informácie sa uchádzač dozvie na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita, samostatnosť, tímový hráč, spoľahlivosť , zvládanie stresu,
- platný preukaz vodiča VZV - výhodou,
prípadne prax na VZV - vítaná

Spoločnosť Eltek s.r.o. vznikla akvizíciou americkej spoločnosti Valere Power spoločnosťou Eltek ASA. Spoločnosť Eltek ASA vznikla ako holdingová spoločnosť akvizíciou menších spoločností Nórskou firmou Eltek Energy. Táto vznikla v roku 1971 v Nórsku. Od 01. 11. 2005 pôsobí aj na Slovensku, od 24. 08. 2007 pod značkou Eltek Valere, s.r.o. Táto globálna spoločnosť sa zaoberá výrobou záložných zdrojov pre telekomunikačný priemysel. Od 14.1.2012 bol zmenený názov spoločnosti - Eltek s.r.o. V roku 2015 prešla spoločnosť pod skupinu Delta s nezmeneným názvom Eltek s.r.o.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1989105  Dátum zverejnenia: 23.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,6 EUR/hod.