Elektrotechnik / mechanik - montážnik

ELSTARS s. r. o.

Miesto práce
Kostolište 142, Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
17.05.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, preplácame nadčasové hodiny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž klimatizácií, montáž domových elektroinštalácií, rôzne montážne práce v obore elektro...(práca v tíme - dvojica, trojica pracovníkov )

Mladý kolektív, dobré platobné ohodnotenie, preplácané nadčasy ( pracovná doba 07:00 - 17:00 hod) práca len cez pracovný týždeň, nie víkendy.

Poprosím o zaslanie životopisu na e-mail: heinz@elstars.sk .Možnosť skúsiť si pracovnú pozíciu formou brigády.
Poprosím o kontaktovanie len záujemcov, ktorý majú odborné znalosti a prax v odbore elektro čo je podmienkou pre prijatie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2016 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik - Elektromechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - základy alebo
Nemecký jazyk - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, bezúhonnosť, serióznosť, spoľahlivosť, fyzická kondícia, schopnosť pracovať aj v predĺženej pracovnej dobe 8-12hod, vzdelanie v odbore elektro min. 718/§22, pozícia vhodná len pre elektrikárov.

ELSTARS s.r.o.
Firma ELSTARS bola založená 1.apríla 2008. Zakladateľmi firmy sú Miroslav Černý a Boris Heinz, pôsobiaci v odbore elektro prác od roku 1993.

Odborné práce ktoré vykonávame:
Predaj a montáž klimatizačných jednotiek, servis, poradenstvo
Dodávka a montáž elektronického zabezpečovacieho systému Jablotron
Kompletné elektroinštalácie novostavieb, starších budov, servis, poradenstvo, revízie
Kompletné inštalácie bleskozvodových systémov, poradenstvo, servis, revízie
Výroba rozvádzačov NN pre rôzne odvetvia, vrátane rozvádzačov s riadiacim systémom
Montáž meracej a regulačnej techniky, prevodníkov tlaku, teploty, hustoty atď.
Montáž impulzného potrubia a komponentov Swagelok, Fitok atď.
Montáž svetelnej a ozvučovacej techniky, poradenstvo a servis
Pri práci využívame najnovšie technológie, informácie a vedomosti v odbore pravidelne zdokonaľujeme. Každoročne sa zúčastňujeme na seminároch a odborných skúškach na ktorých pravidelne obnovujeme platnosti certifikátov a osvedčení. Vlastníme certifikát profiservis, ako ohodnotenie kvality našej práce od partnerov SPP a ZSE.

Sme si vedomí, že efektívna prezentácia firmy (slušné správanie, sebadôvera, zodpovednosť, spoľahlivosť, hodnovernosť a čestnosť) formuje firmu ELSTARS, ako aj jej profesionálny rast a image, na ktorom tvrdo pracujeme.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kostolište 142
90062 Kostolište
ID: 1812646   Dátum zverejnenia: 13.4.2016