Kreslič

ELSPOL - SK, s. r. o.

Miesto práce
Miestneho priemyslu 1085, okres Námestovo
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 vypracovanie projektovej dokumentácie k jednotlivým projektom
 pripravovanie dokumentov a výkresov spojené s daným projektom
 preveruje zákony, právne a technické normy a predpisy, ktoré sa vzťahujú na prípravu projektovej dokumentácie
 komentuje a doporučuje technické riešenia pre dané projekty
 komunikuje so zákazníkom, prijíma požiadavky zákazníka
 podporuje zákazníka pred zahájením montáže i počas procesu realizácie
 dohliada na prípravu podkladov potrebných k odovzdaniu projektu
 podáva návrhy na zlepšenie
 zodpovedá za kontrolu platnosti poistenia prideleného vozidla, zároveň za kontrolu platnosti STK, EK a za riadne vedenie knihy jázd
 zúčastňuje sa na školeniach podľa plánu školení a na prehliadkach podľa právnych noriem

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

ELSPOL - SK, s.r.o., je spoločnosť s 18 ročnou tradíciou. Venujeme sa energetickému priemyslu pre ZSD a SSD.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2744439  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou