Obchodno - technický pracovník

ELRON s.r.o.

Popradskej brigády 23, Poprad, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva obchodno - technickú prácu v oblasti elektrotechniky, automatizácie a mechatroniky,
- plní plán obratu ,
- vyhľadáva nových zákazníkov,
- udržiava dobré a neustále kontakty so zákazníkmi,
- dodržiava predajné pokyny vedenia,
- vedie evidencie zákazníkov a spracováva rozbory a štatistiky predaja,
- vykonáva predajné návštevy u zákazníkov, rozširuje ponukové materiály firmy,
- vedie obchodné rokovania a uzatvára obchodné dohody,
- svoje návštevy u zákazníkov si systematicky pripravuje,
- vybavuje a vyhodnocuje reklamácie v spolupráci s reklamačným oddelením,
- sleduje aktivitu konkurencie a informuje svojho vedúceho pre predaj resp. riaditeľa strediska,
- zúčastňuje sa podľa pokynov vedúceho alebo riaditeľa treningov a školení,
- podieľa sa na zostavovaní plánu obratu a špeciálnych rozpočtov.

- zaujímavé platové podmienky,
- 13. a 14. plat,
- výhody sociálneho fondu,
- možnosť odborného rastu,
- pravidelné školenia u renomovaných výrobcov produktov z odboru automatizácie,
- možnosť cestovania k realizáciam projektov po celom svete
- zaujímavá práca v mladom dynamickom kolektíve,
- možnosť pracovať z home office,
- služobné auto, notebook a mobil k dispozícii,
- lukratívna poloha a priestory firmy,
- stabilita spoločnosti,
- pracovné miesto je vhodné predovšetkým pre záujemcov z okolia Popradu, (nie je podmienkou)

Informácie o výberovom konaní

Písomné žiadosti s profesijným životopisom zasielajte
e-mailom na: [email protected]
Tel: 0527884641
Mob: 0910222333

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojnícke, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy
CorelDRAW - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukázanie obchodných a technických zručností,
- flexibilita, komunikatívnosť,
- adaptivita, kreativita,
- dravosť v presadzovaní zadaných úloh,
- vedieť pracovať v kolektíve,
- lojálnosť, slušné vystupovanie.

Spoločnosť ELRON s.r.o. sa zaoberá obchodno - technickou činnosťou v odbore priemyselnej automatizácie , elektrických pohonov, fotovoltiky, robotiky a výrobou jednoúčelových strojov a zariadení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2578065  Dátum zverejnenia: 25.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou