Можливість для людей з України

Učiteľ/ka ZUŠ

Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Rosnička Art Huncovce

Miesto práce
Školská 231, Huncovce
Termín nástupu
2024-05-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ďalšie požiadavky
• SŠ / VŠ vzdelanie v odbore učiteľstvo a pedagogické vedy, v študijnom programe zameranom na hudobné umenie, výtvarné umenie, estetiku alebo hudobno dramatický odbor,
• príležitosť aj pre kandidáta bez praxe,
• podmienkou je aktívna vodičská prax ,
• užívateľská znalosť práce s PC (Word, Excel, internet),
• časová flexibilita.
• Spoľahlivý, hodnotovo založený a zodpovedný kandidát s príjemným vystupovaním, ktorý vníma svoju prácu ako poslanie a má úprimný vzťah ku svojej profesii a ku deťom.

Náplň práce:
• Vyučovanie žiakov v hudobnom odbore gitara a klávesy v podmienkach súkromnej základnej umeleckej školy, ktorá funguje formou elokovaných pracovísk v regióne Poprad – Kežmarok – Stará Ľubovňa, t.j. :
• výkon práce podľa rozvrhu na jednotlivých pridelených elokovaných pracoviskách,
• uplatňovanie hravých metód vzdelávania s cieľom motivovať deti a prehlbovať tak ich teoretické a praktické vedomosti,
• príprava, vedenie a archivácia pedagogickej dokumentácie, zúčastňovanie sa porád,
• príprava žiakov na vystúpenia a súťaže,
• organizovanie workshopov,
• Súčasťou náplne práce je šoférovanie pri dochádzke na jednotlivé školy.

VÝHODY/ PONUKA :
• Príležitosť pre sebarealizáciu vo vyštudovanom odbore, .
• podpora vzdelávania a autorskej umeleckej činnosti,
• talentový coaching – Gallup
• priateľská a osobnejšia atmosféra,
• príspevok na dochádzanie,
• mzdové benefity podľa výkonu,
• kvalitné materiálne podmienky na prácu (služobný IPad) , elektornické vedenie dokumentácie,

ID: 4791264  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.