Stavbyvedúci - elektroinštalácia

ELMONT-HC s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Hlohovec, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
28.05.2017
Ponúkaný plat (brutto)
od 1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť ponúka prácu šikovnému stavbyvedúcemu v odbore elektroinštalačných prác, hlavnou náplňou práce je:
- Synchronizácia prác (prerozdeľovanie práce podriadených zamestnancov)
- Čítanie technickej dokumentácie
- Zodpovednosť za celkový chod stavieb od prebratia staveniska až po jeho odovzdanie na kolaudačné konanie
- Vedenie stavebného denníka
- Pravidelné informovanie o vykonávaných prácach na stavbe

Životopisy zasielajte na email: elmont.hc1@gmail.com. Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.5.2017 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávania činnosti na vyhradenom technickom zariadení elektrickom pre stupne odbornej spôsobilosti podľa § 22 alebo 23 vyhl. č. 508/2009 Z.z.
- samostatnosť a organizačné schopnosti
- zodpovednosť
- schopnosť zvládať stres a vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- dobré komunikačné schopnosti
- ochota cestovať podľa realizovaných projektov

- montáž a oprava el.zariadení
- oprava meracej a regulačnej techniky
- revízia el. zariadení
- elektroinštalačné práce

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ELMONT - HC s.r.o.
Nitrianska 109
92001 Hlohovec

Kontakt

ID: 3055369   Dátum zverejnenia: 11.5.2017