Asistentka

ELMONT-HC s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska 109, okres Hlohovec
Termín nástupu
04.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
500-600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú pozíciu: Asistentka konateľov spoločnosti
Pracovná náplň: telefonická a emailová komunikácia, objednávky, vedenie evidencie skladu, zriadenie cestovných príkazov, spracovávanie zákaziek, práca z internetom
Životopisy zasielajte na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Sme rodinná spoločnosť, ktorá 19 rokov poskytuje svojim klientom komplexné služby v oblasti elektroinštalácií. Dbáme nie len na kvalitu vykonanej práce, ale aj dodržanie dohodnutých termínov.
V rámci našej činnosti vykonávame:
- Kompletné silnoprúdové inštalácie – NN + VN prípojky, trafostanice, bleskozvody.
- Výrobu rozvádzačov.
- Kompletné slaboprúdové inštalácie – EPS, HSP, štruktúrovaná kabeláž.
- Revízie, vypracovanie projektovej dokumentácie.
- Servis, údržbu (pravidelné kontroly).
- Výkopové práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2819307  Dátum zverejnenia: 21.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500-600