Можливість для людей з України

Staň sa súčasťou nášho tímu ako Sequence operátor a pridaj sa k úspešnej spoločnosti v oblasti výroby

Ellye s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Ihneď
6,28 EUR/hod.Dochádzkový bonus 70€, motivačný bonus 30€, nástupný bonus 200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Zabezpečovanie plynulého chodu linky
​Správne zoraďovanie vozíkov s výrobkami
​Spolupráca s oddelením kvality pri výskyte problému
​Dodržiavanie poriadku na pracovisku​

Dochádzkový bonus 70€

Motivačný bonus 30€

Nástupný bonus 200€

Stravné lístky

Príplatky

Narodeninové poukážky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je výrobca komponentov pre automobilový priemysel, s pobočkami v 5 krajinách sveta, je popredným dodávateľom pre spoločnosti Kia a Hyundai. Hlavným výrobným programom sú rámy automobilových sedačiek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Spoločnosť Ellye s.r.o. je personálna agentúra, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti personálnych služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4798996  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,28 EUR/hod.