Obchodný zástupca pre Rakúsko

ELKO EP SLOVAKIA, s.r.o.

Viedeň, resp. SK alebo CZ pohraničie, Bratislavský kraj, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vybraný uchádzač/-ka bude ponúkať produkty našej výrobnej spoločnosti ELKO EP pôsobiacej v oblasti inteligentných inštalácií iNELS, časových relé, vypínačov, LED osvetlenia a pod.
Úlohou bude vyhľadávanie nových zákazníkov, udržiavanie existujúcich obchodných vzťahov, uzatváranie zmlúv, koordinácia projektov a zákaziek, technická podpora, poradenstvo, ďalej účasť na výstavách, seminároch a školeniach.
Momentálne prebiehajú kroky k založeniu pobočky, ktorá bude fungovať obdobne ako 7 našich pobočiek v Európe.

- dynamicky rozvíjajúca sa firma s 20 ročnou tradíciou
- mladý kolektív
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- služobné auto, mobil, notebook

Informácie o výberovom konaní

- uveďte Vaše bydlisko
- prečo ste vhodný na danú pozíciu?
- prečo ste vhodný kandidát na prácu v Rakúsku, skúsenosti s touto krajinou?
- profesný životopis zašlite mailom na adresu: [email protected]
- uchádzačov budeme kontaktovať po vypršaní platnosti inzerátu.
- budeme kontaktovať iba vybratých uchádzačov do ďalšieho kola

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT,stavebné,technické,elektrotechnické,ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- bydlisko v Rakúsku, poprípade v SK pohraničí, poprípade ochota bývať v danom štáte
- znalosť pomerov v Rakúsku, ovládanie jazyka
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- primeranú obchodnú zdatnosť

Práca je vhodná pre uchádzača/ku s pôvodom zo Slovenska alebo Čiech

ELKO EP je dcérskou spoločnosťou úspešného českého výrobcu s dlhoročnou tradíciou v oblasti chytrej elektroinštalácie iNELS, modulových elektronických prístrojov pre domové a priemyselné inštalácie, domové vypínače a zásuvky Logus 90, bezdrôtové ovládanie RF iNELS, LED, osvetlenie, SMART CITY, SMART office, IoT riešenia. Na Slovensku firma pôsobí od roku 2002.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1811097  Dátum zverejnenia: 23.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou