Realitný maklér/maklérka

ELITEREAL s.r.o.

Miesto práce
Seberíniho 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu, v ktorej by ste sa mohli naplno rozvíjať a uplatniť svoje vedomosti a svoj obchodný talent? Ste časovo flexibilný a komunikácia s ľuďmi Vám nerobí problém? Chceli by ste, aby sa Váš zárobok neodvíjal od počtu odpracovaných hodín, ale od Vašej úspešnosti?
Potom hľadáme práve Vás do nášho mladého priateľského tímu – do spoločnosti, ktorá pôsobí na západnom Slovensku.
Nevadí, že nemáte prax v realitách – my Vás zaškolíme.

-aktívne vyhľadávanie nehnuteľnosti – predaj, kúpa, prenájom
-práca s databázou nehnuteľností, spravovanie svojho portfólia
-komunikácia a starostlivosť o klientov
-vykonávanie obhliadok (fotodokumentácia)
-styk s úradmi (notár, kataster, banka...)
-riešenie jednotlivých obchodných prípadov

-zaškolenie, neustále vzdelávanie
-flexibilný pracovný čas
-žiadne mesačné poplatky – nie sme franšízová spoločnosť
-nadštandardné finančné ohodnotenie – provízny systém – výška Vášho zárobku je priamo úmerná Vašim schopnostiam a ochote zdokonaľovať sa
-možnosť dlhodobej perspektívy
-podpora a stabilné zázemie spoločnosti
-firemný telefón a počítač k dispozícií

Informácie o výberovom konaní

Preferujeme životopisy s fotografiou.
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť
zodpovednosť
flexibilita
komunikatívnosť
príjemné vystupovanie
obchodné zručnosti

Realitná kancelária ELITEREAL poskytuje komplexné služby v oblasti realít - sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu všetkých druhov nehnuteľností : bytov, domov, pozemkov, administratívnych a iných komerčných priestorov, rekreačných objektov, developerských a investičných projektov.
Pri prezentácií využívame moderné metódy a najnovšie softvérové technológie.

Svojim klientom poskytujeme kvalitné, komplexné služby s dôrazom na transparentný a bezpečný priebeh jednotlivých obchodných transakcií.

Pôsobíme v Bratislave, Košiciach a v Chorvátsku

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2776225  Dátum zverejnenia: 20.10.2016