PHP Developer

Elite Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Mikulášska 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš si vyskúšať prácu pre veľké mená ako sú O2, VÚB Banka, Soitron alebo naše vlastné projekty - Drinkbox?

Možno hľadáme práve teba! Tvojou úlohou bude návrh a vývoj webových aplikácií v prostredí PHP s využitím MVC frameworkov a SQL databáz. Veci, v ktorých sa nevyznáš ťa radi priučíme. A ak máš čo naučiť nás, budeme ťa počúvať!

Pozri si aj náš blog, kde nájdeš ďalšie informácie o tejto pracovnej ponuke:

Elite je široko ďaleko známy benefitmi ako:

- Najparádnejšie tímbuildingové akcie (pozri náš FB www.facebook.com/elite.solutions)
- Pár dní dovolenky naviac (vždy po takejto akcii sme trochu out :P)
- Spoločné raňajky, futbal, posilňovňa a bar priamo v našich priestoroch
- Parkovanie zadarmo u nás priamo v centre mesta
- Krásny výhľad na celé mesto

Ale ponúkame ti hlavne skutočnú hodnotu v podobe:

- Širokého spektra zaujímavých projektov, od kreatívnych riešení pre lokálnych klientov až po veľké projekty pre nadnárodné spoločnosti
- Príjemný tím s ktorým sa dobre spolupracuje, ale aj zabáva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

PHP - pokročilý
HTML - pokročilý
MySQL - pokročilý
AJAX - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Schopnosť pracovať v tíme
Záujem o informačné technológie a prehľad v online marketingu
Skúsenosti s MVC frameworkami

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá vyrástla na internetovej platforme. Digitál je našou silnou stránkou, ale tvoríme aj komplexné kampane presahujúce do offline-u. Máme radi netradičné technologické riešenia, ktoré zjednodušia predaj či službu. Tvoríme komunikačné stratégie, webstránky a ide nám to aj s mobilnými a Facebook aplikáciami a sociálnymi médiami.

Nerobíme iba "projekty", snažíme sa priniesť zážitky. Klientom, ich zákazníkom aj nám. Radi dávame šancu šikovným, ktorí majú drive a chuť ulietavať s nami na dobrých nápadoch.

Blog: http://www.elitesolutions.sk/blog
Facebook: https://www.facebook.com/elite.solutions
Twitter: https://twitter.com/EliteSolutions1
Linkedin: http://www.linkedin.com/company/elite-solutions-s.r.o.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Mikulášska 5
811 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Gregus
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2761431   Dátum zverejnenia: 28.11.2016