Wordpress programátor

Elite / Monday Lovers, s.r.o.

Miesto práce
Mikulášska 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.03.2016
Mzdové podmienky (brutto)
podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš chuť pracovať na unikátnych projektoch pre klientov ako sú napríklad O2, Slovenská sporiteľňa, VUB, Raiffeisen Bank alebo aj Drinkbox - www.drinkbox.net, táto pracovná pozícia čaká práve na teba. Hľadáme kolegu do nášho devel tímu, ktorý sa teší novým výzvam, má skúsenosti s Wordpress/Woo Commerce a je schopný ich prekonať samostatnou tvorivou a zodpovednou prácou. Ak ti ani Visual Composer neni cudzí určite sa ozvi.

Tvojou úlohou bude návrh a vývoj webových aplikácií v prostredí Wordpress. Vyžadujeme skúsenosti s úpravou pluginov poprípade aj tvorbu vlastných. Každý projekt je jedinečný.

- Parkovanie zadarmo u nás priamo v centre mesta
- Dovolenka naviac
- Možnosť home office
- Krásny výhľad na celé mesto
- Flexibilná pracovná doba
- Firemné raňajky
- Nové a vyzývavé projekty
- Možnosť sebarealizácie na vlastných projektoch
- Možnosť načerpať skúsenosti pri práci s nadnárodnými klientmi
- Možnosť kariérneho rastu
- Zaujímavé teambuildingové akcie - bar alebo posilňovňa priamo v budove, futbal, laser tag
- Príjemný tím s ktorým sa dobre spolupracuje, ale aj zabáva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

WordPress - Pokročilý
PHP - Pokročilý
HTML - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Schopnosť pracovať v tíme
• Záujem o informačné technológie a prehľad v online marketingu
• Ruby on Rails, Python, node.js prípadne iné webové technológie výhodou
• Mobilné aplikácie, Facebook, iOS a Android development výhodou

UXtweak vznikol spojením skúsených marketérov, UX expertov, výskumníkov a top softvérových vývojárov. Spolu sa snažíme zmeniť spôsob, ako sa testuje použiteľnosť webových stránok a aplikácií. Kľudne nám zanechaj aj feedback ako sa ti páčí naš tool aj keď táto pracovná ponuka nie je pre teba. UXtweak je jediná platforma ktorú budeš potrebovať na website usablity testing.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2270482  Dátum zverejnenia: 10.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa skúseností