PHP backend developer

Elite / Monday Lovers, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho developerského tímu tvorivého a samostatného kolegu, ktorý zvláda komplexnejšie projekty na úrovni backendu. Ak chceš pracovať na unikátnych projektoch pre klientov ako O2, Sberbank alebo Viamo, táto pracovná pozícia čaká na teba.

Tvojou úlohou bude návrh a vývoj webových aplikácií v prostredí PHP s využitím frameworku CakePHP a SQL databázami, tvorba dokumentácie a koordinácia projektov s ostatnými členmi tímu.

Nemal by ti chýbať prehľad o nových technológiách, ani chuť učiť sa a snaha posúvať svoje vedomosti a znalosti neustále vpred.

Spĺňaš tieto kritéria? Vypracuj skúšobné zadanie a ukáž, čo je v tebe. Úlohy, ktoré ti pomôžu otvoriť dvere do Elite nájdeš tu: http://bit.ly/1zuREll

- Nové a vyzývavé projekty, možnosť sebarealizácie na vlastných projektoch
- Možnosť načerpať skúsenosti pri práci s nadnárodnými klientmi
- Zaujímavé teambuildingové akcie - spoločné raňajky, futbal, posilňovňa a bar priamo v budove
- Príjemný tím, s ktorým sa dobre spolupracuje, ale aj zabáva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
PHP - Pokročilý
AJAX - Základy
HTML - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Schopnosť pracovať v tíme
• Skúsenosti s framework CakePHP alebo podobný MVC framework
• Ruby on Rails, Python prípadne iné webové technológie výhodou
• Mobilné aplikácie, Facebook a Google APIs, iOS a Android development výhodou

UXtweak vznikol spojením skúsených marketérov, UX expertov, výskumníkov a top softvérových vývojárov. Spolu sa snažíme zmeniť spôsob, ako sa testuje použiteľnosť webových stránok a aplikácií. Kľudne nám zanechaj aj feedback ako sa ti páčí naš tool aj keď táto pracovná ponuka nie je pre teba. UXtweak je jediná platforma ktorú budeš potrebovať na website usablity testing.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1990458  Dátum zverejnenia: 2.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou