Obchodný zástupca | Reklama a Marketing | vhodné aj pre absolventov

ELITE MARKETING s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.8.2014
352 - 6000 EUR/mesiac, Je to len a len na Vás. Suma je obmedzená len počtom NÚL

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávate potenciálnych nových klientov, organizujete si s nimi osobné stretnutia a snažíte sa im príjemným spôsobom predstaviť portfólio našej spoločnosti a zistiť, ktoré naše produkty by mohli danému klientovi byť najviac prospešné. Očakávame od Vás aktívnu komunikáciu za účelom maximálneho využitia našich služieb klientom, nie iba suchý monológ. Klientovi treba vysvetliť ako sa dajú rozličné služby aplikovať presne na mieru práve jemu, či jeho firme. Toto vyžaduje znalosť našich produktov a firemnej politiky. Do všetkého Vás, samozrejme, čo najlepšie zaškolíme a aj počas ďalšej spolupráce budú prebiehať informačné stretnutia, kde sa oboznámite so všetkými zmenami a novinkami.

Starostlivosť o už existujúcich klientov patrí tiež do Vašej náplne práce. Ak Vás nekontaktujú oni sami, kontaktujte ich Vy, zistite, ako sú spokojní s našimi službami, či majú záujem o ďalšiu spoluprácu, oboznámte ich s novými produktmi.

Ste v neustálom spojení s manažérom, ktorému podávate pravidelné reporty a pod jeho vedením Ste aj odborne školení.

Výhodou je flexibilný pracovný čas a práca blízko domova. Je iba na Vás, kedy a ako si zorganizujete stretnutia. Avšak vieme koľko stretnutí máte urobiť denne aby Ste boli úspešní. Vyžadujeme výsledky. Ak u niektorého obchodného zástupcu zaregistrujeme nedostatočnú aktivitu, nie je pre nás naďalej spolupráca s ním zaujímavá.

Ponúkame príjemné neformálne firemné akcie a aj naše služby sú Vám prístupné za podstatne výhodnejšie ceny. Ak sa rozhodnete ktorúkoľvek z nich využiť, stačí sa dohodnúť s vedením spoločnosti a na základe Vašich zásluh Vám bude určená výška zľavy. Raz do roka bude odmenený najlepší obchodný zástupca v rámci Slovenska. Veľkosť odmeny závisí od úspešnosti spoločnosti, a teda aj od Vás. Ak prosperuje naša spoločnosť, prosperujete aj Vy.

U nás máte zaručený osobnostný a v prípade výrazných úspechov aj kariérny rast. Od nás dostanete do rúk materiál v podobe informácií o našich službách a je iba na Vás koľko z neho dokážete využiť v náš spoločný prospech.

Ak máte záujem o pozíciu obchodného zástupcu vo Vašom regióne, kontaktujte nás e-mailom a do prílohy pošlite svoj životopis a motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od vhodného kandidáta očakávame výborné predajné a komunikačné zručnosti, schopnosť presvedčivo argumentovať, prompte reagovať na podnety, kreativitu, schopnosť zaujať, samostatnosť, príjemné vystupovanie, pozitívny postoj k práci za každých okolností, schopnosť zvládať stres či prípadný dočasný neúspech.

Sme spoločnosť so širokou ponukou služieb v oblasti Reklamy a Marketingu. Pôsobime na slovenskom trhu už od roku 1996. Našim hlavným cieľom je vytvoriť kvalitnú, oko priťahujúcu prezentáciu, ktorá dáva kľúčovú konkurenčnú výhodu. Našim klientom poskytujeme merateľné a zrozumiteľné výsledky. Sme spokojní len vtedy, ak sú spokojní klienti aj užívatelia finálnych produktov // logo, vizitky, pečiatka, www stránky, eshopy, vlastný cms systém, webhosting, mobilné aplikácie pre iOS - Android - Windows Mobile, veľkoformátová tlač, grafický dizajn a tlač, produktové foto, ateliérové fotenie, fotenie spoločenských podujatí, eventov a iné//. Mrknite sa na naše weby: www.elitemark.eu , www.zisvojsen.sk , www.mediaz.sk a www.tadashi.sk
ID: 1801863  Dátum zverejnenia: 15.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 352 - 6000 EUR/mesiac, Je to len a len na Vás. Suma je obmedzená len počtom NÚL