Kaderník / Kaderníčka

ELITE LOOK s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou Vašej práce bude kompletná starostlivosť o vlasy našich zákazníkov (strihanie, farbenie, melírovanie, fúkanie), kreatívna tvorba spoločenských účesov. Ponúkame prácu s prestížnou kozmetickou značkou.

Práca v kaderníckom salóne s profesionálnou kozmetickou značkou, možnosť ďalšieho vzdelávania v obore, bezplatné zaujímavé školenia.
Pre zákazníkov sme tu 7 dní v týždni (striedame sa krátky / dlhý týždeň).

Uprednostníme záujemcov s ukončeným vzdelaním v kaderníckom obore a s praxou v obore.
Kontaktovať budeme vybratých kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kaderník

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

Naša firemná kultúra je založená na príjemnom vystupovaní, orientácií na zákazníka, ochotu na sebe pracovať - ponúkame Ti zaujímavé školenia.

Sieť kaderníckych salónov.
ID: 2055543  Dátum zverejnenia: 2.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou