Účtovníčka / účtovník

ELIT SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Petržalka, Bratislava
Termín nástupu
čím skôr
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou podľa znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovanie a evidencia účtovných dokladov (najmä faktúry za tovar, nákupné faktúry, tovarové dobropisy, tovarové príjemky, skladové príjemky)
Vytváranie predpríjmov - vytvorenie nákupnej príjemky v súlade s nákupnou objednávkou, riešenie rozdielov medzi príjemkou a nákupnou objednávkou
Účtovanie zaskladnenia - účtovanie nákupnej príjemky
Starostlivosť o pridelené dodávateľské saldokontá (údržba dodávateľských kariet, potvrdzovanie a odsúhlasovanie zostatkov, riešenie chýbajúcich dokladov, zápočty)
Vedenie pridelenej účtovnej agendy - aj v zastupiteľnosti
Evidencia a spracovanie interných dokladov a pokladní
Vypĺňanie pomocných tabuliek analýz z údajov účtovníctva
Archivácia účtovných dokladov pod vedením HU

možnosť odborného rastu
účasť na školeniach podľa záujmu
príjemný kolektív

Životopisy prosím posielajte e-mailom na adresu zivotopis@elit.sk
Na osobný pohovor budú pozvaní iba vyhovujúci uchádzači.
Poslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, flexibilita
Prax v podvojnom účtovníctve
Zodpovedajúca znalosť účtovných a daňových predpisov

Spoločnosť ELIT SLOVAKIA je súčasťou medzinárodnej skupiny ELIT Group a úspešne pôsobí na slovenskom trhu s náhradnými auto dielmi už 24 rokov. Organizačne sa delí na 26 pobočiek po celom Slovensku, plus centrála spoločnosti so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kolmá 4
851 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2829938   Dátum zverejnenia: 28.11.2016