Obchodník, Poprad

ELIT SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Hraničná 3975/12, 058 01 Poprad, Liptovský Mikuláš
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o zákazníkov vo zverenom regióne
- Získavanie nových zákazníkov

- Služobné auto
- Mobilný telefón
- Zamestnanecké zľavy

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: zivotopis@elit.sk

Do predmetu správy prosím napíšte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov pozvaných na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Dynamics NAV - základy

Vodičský preukaz

B

- Prax na pozícii obchodný zástupca
- Prax s predajom autodielov
- Dobré obchodné zručnosti
- Asertivita
- Schopnosť presadiť sa
- Flexibilita
- Vodičský preukaz sk. B
- Bydlisko: Poprad, Liptovský Mikuláš resp. blízke okolie
- Termín nástupu: začiatok roka 2017

Spoločnosť ELIT SLOVAKIA s.r.o. je najväčší distribútor náhradných dielov na Slovensku, dodávajúci diely pre automobily, motocykle a nákladné vozidlá. Je súčasťou medzinárodnej skupiny ELIT Group a členom americkej skupiny LKQ Corporation, ktorá je najväčším distribútorom náhradných dielov na svete. Spoločnosť úspešne pôsobí na slovenskom trhu s náhradnými dielmi už 25 rokov. Neustále sa rozširujúcu distribučnú sieť tvorí aktuálne 29 pobočiek po celom Slovensku s centrálou spoločnosti so sídlom v Bratislave. Dodáva diely do nezávislých a autorizovaných servisov a predajní.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kolmá 4
851 01 Bratislava
ID: 2806691   Dátum zverejnenia: 10.11.2016