Senior supply chain planner

ELIT SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Kolmá 4, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

NÁKUP SORTIMENTU NÁHRADNÝCH DIELOV, NÁRADIA A DIAGNOSTIKY
- Tvorba nákupných objednávok
- Kontrola dostupnosti tovaru, obrátka zásob
- Komunikácia s dodávateľmi
- Riešenie urgentných zákazníckych objednávok

FORECASTING/DEMAND PLANNING
- Nastavovanie sezónnych profilov pre plánovací software
- Úpravy predpovedí predajov pre jednotlivé diely
- Plánovanie predajných kampaní
- Analýza stratených predajov

RIADENIE SKLADOVÝCH ZÁSOB NOVÝCH PRODUKTOV
- Dostupnosť a optimalizácia zásob dielov na nové autá
- Zadávanie a parametrizácia nových dielov v plánovacom systéme

HODNOTENIE DODÁVATEĽOV
- Mesačné vyhodnocovanie a reporting výkonnosti dodávateľov
- Príprava nákupných predpovedí

Čo ponúkame:

- Zaujímavú prácu v zázemí veľkej medzinárodnej spoločnosti
- Fixný plat plus veľmi motivujúce finančné ohodnotenie v prípade dobrých výsledkov
- Služobný telefón, notebook
- Priateľský kolektív, pre ktorý je cieľom perfektne odvedená práca
- Možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu
- Nastúp kedykoľvek podľa dohody

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: zivotopis@elit.sk

Do predmetu správy prosím napíšte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov pozvaných na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické prípadne technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

KĽÚČOVÉ SKÚSENOSTI PRE VHODNÉHO KANDIDÁTA NA DANÚ POZÍCIU:
- Plánovanie dopytov
- Predpoveď predajov
- Optimalizácia skladových zásob
- Organizácia logistiky od dodávateľa (dodacie termíny, dodacie podmienky, doprava)
- Komunikácia s dodávateľmi (dostupnosť tovaru, dodacie termíny)
- Osobné vyjednávanie s dodávateľmi – logistické zmluvy a podmienky

POŽADUJEME - ODBORNÉ ZNALOSTI A SCHOPNOSTI:
- SŠ/VŠ vzdelanie (ekonomického/technického smeru)
- MS OFFICE – výborná znalosť EXCEL
- Orientácia na trhu náhradných autodielov
- Komunikatívna znalosť angličtiny
- Prax v oblasti nákupu /supply chain managementu min. 1 rok

POŽADUJEME - OSOBNÉ SCHOPNOSTI:
- Vysoko motivovaná a stabilná osobnosť
- Analytické myslenie
- Zodpovedná osobnosť s orientáciou na výsledky
- Tímový hráč, samostatná a proaktívna osobnosť

Spoločnosť ELIT SLOVAKIA je súčasťou medzinárodnej skupiny ELIT Group a úspešne pôsobí na slovenskom trhu s náhradnými auto dielmi už 24 rokov. Organizačne sa delí na 26 pobočiek po celom Slovensku, plus centrála spoločnosti so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kolmá 4
851 01 Bratislava
ID: 2729975   Dátum zverejnenia: 19.9.2016