Senior supply chain planner

ELIT SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Kolmá 4, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

NÁKUP SORTIMENTU NÁHRADNÝCH DIELOV, NÁRADIA A DIAGNOSTIKY
- Tvorba nákupných objednávok
- Kontrola dostupnosti tovaru, obrátka zásob
- Komunikácia s dodávateľmi
- Riešenie urgentných zákazníckych objednávok

FORECASTING/DEMAND PLANNING
- Nastavovanie sezónnych profilov pre plánovací software
- Úpravy predpovedí predajov pre jednotlivé diely
- Plánovanie predajných kampaní
- Analýza stratených predajov

RIADENIE SKLADOVÝCH ZÁSOB NOVÝCH PRODUKTOV
- Dostupnosť a optimalizácia zásob dielov na nové autá
- Zadávanie a parametrizácia nových dielov v plánovacom systéme

HODNOTENIE DODÁVATEĽOV
- Mesačné vyhodnocovanie a reporting výkonnosti dodávateľov
- Príprava nákupných predpovedí

Čo ponúkame:

- Zaujímavú prácu v zázemí veľkej medzinárodnej spoločnosti
- Fixný plat plus veľmi motivujúce finančné ohodnotenie v prípade dobrých výsledkov
- Služobný telefón, notebook
- Priateľský kolektív, pre ktorý je cieľom perfektne odvedená práca
- Možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu
- Nastúp kedykoľvek podľa dohody

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: zivotopis@elit.sk

Do predmetu správy prosím napíšte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov pozvaných na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.10.2016 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické prípadne technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

KĽÚČOVÉ SKÚSENOSTI PRE VHODNÉHO KANDIDÁTA NA DANÚ POZÍCIU:
- Plánovanie dopytov
- Predpoveď predajov
- Optimalizácia skladových zásob
- Organizácia logistiky od dodávateľa (dodacie termíny, dodacie podmienky, doprava)
- Komunikácia s dodávateľmi (dostupnosť tovaru, dodacie termíny)
- Osobné vyjednávanie s dodávateľmi – logistické zmluvy a podmienky

POŽADUJEME - ODBORNÉ ZNALOSTI A SCHOPNOSTI:
- SŠ/VŠ vzdelanie (ekonomického/technického smeru)
- MS OFFICE – výborná znalosť EXCEL
- Orientácia na trhu náhradných autodielov
- Komunikatívna znalosť angličtiny
- Prax v oblasti nákupu /supply chain managementu min. 1 rok

POŽADUJEME - OSOBNÉ SCHOPNOSTI:
- Vysoko motivovaná a stabilná osobnosť
- Analytické myslenie
- Zodpovedná osobnosť s orientáciou na výsledky
- Tímový hráč, samostatná a proaktívna osobnosť

Spoločnosť ELIT SLOVAKIA je súčasťou medzinárodnej skupiny ELIT Group a úspešne pôsobí na slovenskom trhu s náhradnými auto dielmi už 24 rokov. Organizačne sa delí na 26 pobočiek po celom Slovensku, plus centrála spoločnosti so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kolmá 4
851 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2729975   Dátum zverejnenia: 19.9.2016