Produktový manažér Junior

Miesto práce
Kolmá 4, 851 01, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

ČO BUDE TVOJOU ÚLOHOU:

Náplň práce a zodpovednosti:
  • aktívne ovplyvňovanie obchodnej a marketingovej politiky pre Slovensko
  • definovanie stratégie v oblasti produktu, cien
  • rozvoj a starostlivosť o zverené produktového portfólio
  • vyjednávanie a plná zodpovednosť za nastavenie podmienok s dodávateľmi
  • monitoring trhu a konkurencie a navrhovanie obchodných akcií
  • podieľanie sa na tvorbe obchodných akcií
  • finančné analýzy obchodnej politiky
  • spoluzodpovednosť za realizované výsledky
  • spolupráca so zahraničnými pobočkami
  • spolupráca a podpora obchodného oddelenia
  • školenia obchodného tímu

ČO OD TEBA OČAKÁVAME:

Požadujeme:
  • VŠ/SŠ vzdelanie
  • skúsenosť na pozícii Product Manager výhodou (ideálne v podobnej alebo inej tech. oblasti)
  • Pozícia vhodná aj pre absolventa
  • veľmi dobrá znalosť Aj podmienkou
  • výborné komunikačné schopnosti
  • analytické myslenie, presnosť a spoľahlivosť
  • samostatnosť a zmysel pre tímovú spoluprácu
  • pracovné nasadenie, flexibilita
  • dobrá znalosť práce na PC (Excel, MS Office, HTML)
  • orientácia v automobilovom priemysle
  • vodičský preukaz sk. B

ČO TI VIEME PONÚKNUŤ:

Ponúkame:
  • zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti v oblasti AUTOMOTIVE
  • zaujímavú a pestrú prácu s atraktívnymi produktmi
  • priateľský, mladý kolektív
  • samostatnú pozíciu s priestorom na vlastnú realizáciu
  • komplexné odborné zaškolenie
  • kariérny rast a profesijný rozvoj
  • motivujúce finančné ohodnotenie a zaujímavé zamestnanecké výhody
  • pracovisko v Bratislave
  • nástup dohodou
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: [email protected]

Do predmetu správy prosím napíšte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov pozvaných na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Naše hodnoty

Development
Rozvoj

Excellence
Excelentnosť

Leadership
Vedenie

Intergrity & Trust
Integrita a dôvera

Value added
Pridaná hodnota

Embracing change
Prijímanie zmien

Resourceful
Vynaliezavosť

Sustainability
Udržateľnosť

ID: 2314990  Dátum zverejnenia: 2.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou