IT Support Supervizor - Team Leader

ELIT CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš mít na starosti svůj vlastní mezinárodní tým IT podpory?

Na pozici IT Support Supervizora hledáme nového kolegu, který se rychle stane součástí našeho IT týmu a jehož odpovědností bude zajištění plynulého chodu IT služeb, zvyšování jejich kvality, návrh a řízení interních IT procesů. Na této pozici dostaneš prostor k realizaci svých nápadů a inovací, budeš moci rozvíjet své profesní znalosti.

• Chceš spolupracovat s kolegy na mezinárodní úrovni a mít možnost uplatnit své nápady?

• Chceš pracovat na různých a zajímavých projektech, komunikovat s interními zákazníky a spravovat infrastrukturu celé společnosti z pohledu IT?

Říkáš si ANO?? Pak právě tebe možná hledáme!!

Co bude náplní tvé práce?

• Organizace týmu technické a aplikační podpory
• Mezinárodní správa infrastruktury a interních aplikací společnosti
• Koordinace IT aktivit na mezinárodní úrovni
• Správa požadavků včetně jejich řešení
• Plánování a organizace rozvoje (servisní zásahy,implementace nových verzí)
• Koordinace spolupráce s vývojem a externími dodavateli
• Správa a optimalizace IT metodik
• IT reporting a vyhodnocování

Co by jsi měl/měla znát na tuto pozici?

• Již máš zkušenost s vedením menšího týmu IT podpory
• Vyznáš se v různorodých IT technologiích a sledovat nové trendy v IT je tvoje hobby
• Sám/Sama máš už zkušenosti s podporou IT systémů a aplikací
• Něco ti říká analytické a logické myšlení (matematika nebyla tvůj největší nepřítel během studia)
• Samostatnost a zodpovědnost, otevřenost a dobré komunikační schopnosti patří kromě jiných mezi tvé silné stránky?
• Ovládáš AJ na takové úrovni, aby Tě nebrzdila při každodenní písemné a telefonické komunikaci se zahraničními partnery i kolegy, pokud umíš i polsky,bude to jedině plus
• Chceš být týmovým hráčem , který ví, že bez výsledků to nejde a rád posouváš své hranice v osobním rozvoji?
• A protože patříme do automotive,tak je samozřejmostí i řidičák typu B , občas totiž můžeš někam jet na služební cestu :-)

A čím tě za tvou perfektně odvedenou práci odměníme?

Elit CZ je všechno jen ne obrovská korporace, kde bys nemohl/a nic změnit nebo se aktivně podílet na rozvoji společnosti i oboru, ve kterém jsme jedním z leaderů. Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy:

• Variabilní pracovní náplň na zajímavých projektech v opravdu fajn kolektivu mladých lidí
• Rádi ti umožníme další specializaci dle tvých zkušeností a toho čemu se chceš věnovat a dále růst
• Odměňování nejen dle schopností a tvých zkušeností, ale především dle výkonu tvého týmu,tebe ale i celé firmy.
• Přátelský kolektiv, pro který je cílem perfektně odvedená práce
• Možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
• Systém zajímavých zaměstnaneckých výhod
• Místem výkonu práce bude Praha 5- Stodůlky
• Nastoupit můžeš kdykoli po dohodě.

Zaujala tě naše nabídka?

Tak neváhej a pošli svůj životopis ať tě můžeme co nejdříve uvítat na osobním pohovoru.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3083281  Dátum zverejnenia: 29.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.