Asistent obchodného riaditeľa Elit Slovakia

ELIT CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Miesto práce
Kolmá 4, 851 01 Bratislava

Termín nástupu
dohodou

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Technická a komunikačná podpora medzi obchodným oddelením, predajným tímom a ostatnými oddeleniami
- Pravidelný a ad-hoc reporting, analýzy podľa potrieb pre obchodného riaditeľa
- Vedenie agendy obchodného oddelenia: databáza zákazníkov, zmluvy na podporu predaja, elektronické objednávanie atď.
- Riadenie procesov, kontrola zadaných termínov obchodnému oddeleniu
- Koordinácia porád regionálnych riaditeľov, workshopov
- Vyhodnotenie obchodných výsledkov, plánovanie rozpočtov obchodného oddelenia za daný rok
- Funkcia Key account VIP zákazníkov servisných sietí
- Funkcia kľúčového užívateľa v interných systémoch za obchodné oddelenie

Požadujeme:

- Min. VS vzdelanie – skúsenosti z obchodnej pozície výhodou
- Znalosť MS Office, pokročilý EXCEL výhodou
- Anglický jazyk slovom a písmom
- Samostatnosť, spoľahlivosť, tímový hráč
- Výborný zmysel pre organizáciu, obchodný duch
- Ochota učiť sa, pracovné nasadenie, flexibilita
- Aktívny vodič s ochotou cestovať

Ponúkame:

- Zaujímavú prácu v perspektívnej medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť osobného a profesijného rastu
- Príjemné pracovné prostredie
- Motivačné ohodnotenie
- Nástup dohodou

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis skrz odpovedný formulár.

Do predmetu správy prosím napíšte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov pozvaných na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
ID: 2432453  Dátum zverejnenia: 11.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.