Údržbár - Elektrikár - pridaj sa k nášmu tímu a zabezpečuj bezproblémový chod našej výrobnej haly

eliastech s.r.o.

Miesto práce
Krásno nad Kysucou
Termín nástupu
ihneď
982 - 1 362 EUR/mesiacVariabilné zložky mzdy: - mesačný bonus za odbornú spôsobilosť podľa (§22 vyhlášky č. 508/2009Z.z variabilná zložka 100,-€) mesačne alebo (§23 vyhlášky č. 508/2009Z.z. 200,-€) - mesačný dochádzkový bonus 80,- € - mesačný hodnotiaci bonus do výšky 100,-€ - letný dochádzkový bonus do výšky 200,-€ - zimný dochádzkový bonus do výšky 500,-€ - ročné navyšovanie mzdy (počas prvých 5 rokov) - narodeninový bonus 50,- €, - príspevok na cestovné (dochádzanie 20 km a viac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Opravy spojené so správou budovy a výrobného areálu
  • Nákup materiálov, nástrojov a zariadení
  • Údržbárske práce
  • Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy
  • Zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov
  • Asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení
  • Opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď.)
  • Diagnostika a oprava elektrických zariadení a súčiastok
  • Údržba a oprava osvetlenia a elektroinštalácií

Pracovná doba:

  • Práca v trojzmennej prevádzke
  • 8-hodinová pracovná zmena

  • Môžeš získať stravné lístky v hodnote 5,85 €, ktoré ti pomôžu ušetriť peniaze na každom obede.
  • Okrem toho ti prislúcha rekreačný príspevok, ktorý môžeš využiť na dovolenku alebo v rámci voľného času.
  • Vianoce sú najkrajším obdobím roka a my ti k nim pridáme aj darček, aby si si ich mohol/a ešte viac užiť.
  • Ak máš záujem o zvyšovanie svojich kvalifikácií, radi ťa podporíme a zaplatíme ti vzdelávacie kurzy.
  • Naša firma má skvelý tím, v ktorom sa budeš cítiť ako doma a kde ti radi pomôžeme s akýmkoľvek problémom.

V prípade záujmu si zašlite životopis na mail: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

  • Elektrotechnické minimum Vyhláška §21
  • Skúsenosti s opravou a údržbou elektrických zariadení
  • Manuálna zručnosť, spoľahlivosť a schopnosť pracovať samostatne

Spoločnosť eliastech s.r.o. je výrobná spoločnosť v automobilovom priemysle. Našou prioritou je neustále zvyšovať produkciu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Anna Masaryková
E-mail: poslať životopis
ID: 4752758  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 982 EUR/mesiac