Regionálny / Oblastný manažér

ELGAS, k.s.

Pekná cesta 6, 834 03 Bratislava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď/ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Fixný plat + pohyblivá zložka podľa výkonu - provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Získavanie nových zákazníkov v segmente malých a stredných firiem
• Vykonávanie denných naplánovaných návštev a oslovovanie zákazníkov
• Predaj produktov a služieb (dodávka elektrickej energie a dodávka zemného plynu)
koncovému zákazníkovi
• Obchodné rokovania so zákazníkmi
• Aktívna komunikácia so zákazníkmi, starostlivosť o existujúcich firemných zákazníkov
• Tvorba cenových ponúk, príprava a spracovanie podkladov, príprava a uzatváranie
zmlúv, vyjednávanie zmluvných podmienok
• Obchodná a technická podpora zo strany spoločnosti
• Pravidelný reporting obchodných stretnutí a výsledkov na týždennej báze
• Práca v tíme
• Možnosť vytvorenia a výberu obchodného tímu, koordinácia a motivácia
obchodného tímu , spolupráca pri tvorbe plánu a jeho rozdelenie na jednotlivých
obchodníkov tímu

• Získate prácu v medzinárodnej spoločnosti určujúcej trendy a inovácie (Infracapital )
• Odborné úvodné produktové a predajné školenia, ďalší rozvoj a aktívny individuálny
prístup pri obchodných rokovaniach pod dohľadom obchodného manažéra po dobu
6 mesiacov
• Certifikácia a udelenie plnej moci na zastupovanie spoločnosťou ELGAS, s.r.o.;
• Home Office a možnosť flexibilnej pracovnej doby
• Kariérny postup na pozíciu Team Leader a Obchodný manažér
• Spolupráca pri tvorbe manažérskych nástrojov spoločnosti
• Možnosť osobne a profesionálne rásť
• Motivačné finančné ohodnotenie
• Bonusy v prípade splnenia stanovených cieľov
• Po zaškolení a splnení cieľov služobné auto, mobilný telefón
• Zázemie stabilnej, prosperujúcej a dynamicky rastúcej spoločnosti

Životopis spolu s motivačným listom zasielajte na emailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• dobré komunikačné, prezentačné, predajné
schopnosti a zručnosti
• tímová práca
• ochota a schopnosť samo – vzdelávania v odbore
• samostatnosť
• orientácia na ciele, inovatívny prístup
• vysoké pracovné nasadenie
• schopnosť organizácie a vyhľadávania vlastných
obchodných stretnutí s klientmi
• reprezentatívne príjemné vystupovanie
• orientácia na výsledok, asertivita

Spoločnosť ELGAS, k.s. sa profiluje na liberalizovanom energetickom trhu ako významný
dodávateľ zemného plynu a elektrickej energie ako partner pre malých , stredných a veľkých zákazníkov na Slovensku. ELGAS, k.s. patrí do silnej energetickej skupiny GGE, ktorá je od roku 2015 súčasťou významného britského investičného fondu Infracapital.
Okrem slovenského trhu dodávame elektrinu a plyn aj v ďalších krajinách strednej a východnej Európy, ako sú Česká republika, Maďarsko, Poľsko či Srbsko. Práve vďaka bohatým skúsenostiam z ostatných európskych krajín ponúkame našim klientom tie
najefektívnejšie a ekonomicky najvýhodnejšie riešenia. Zároveň poskytujeme aj profesionálne poradenstvo, ktoré je v takej kľúčovej oblasti, akou je dodávka elektrickej energie a zemného plynu, nevyhnutné.
ELGAS, k.s. je pre vás zárukou istoty a bezpečnej spolupráce.

viac na www.elgas.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2535997  Dátum zverejnenia: 20.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fixný plat + pohyblivá zložka podľa výkonu - provízie