Obchodný manažér v energetike

ELGAS, k.s.

podľa regiónu kraja, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fix+provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o zákazníkov v segmente malé a stredné firmy, akvizícia nových klientov, pravidelná komunikácia a stále budovanie vzťahov so zákazníkmi, pravidelný reporting, plnenie obchodných cieľov,
komunikácia s konateľmi a majiteľmi firiem, systém práce formou štandardného obchodného procesu (žiadny doortodoor)

osobný a profesný rast, flexibilný pracovný čas. Transparentné odmeňovanie podľa koncovej predajnej ceny podľa výsledkov, auto, mobil, notebook
profesný systematický koučing

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Energetika, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

reprezentatívne vystupovanie, orientácia na výsledok, asertivita, organizačné a plánovacie návyky, aktívny prístup k vlastným a firemným obchodným cieľom

Spoločnosť ELGAS, k.s. sa profiluje na liberalizovanom energetickom trhu ako významný
dodávateľ zemného plynu a elektrickej energie ako partner pre malých , stredných a veľkých zákazníkov na Slovensku. ELGAS, k.s. patrí do silnej energetickej skupiny GGE, ktorá je od roku 2015 súčasťou významného britského investičného fondu Infracapital.
Okrem slovenského trhu dodávame elektrinu a plyn aj v ďalších krajinách strednej a východnej Európy, ako sú Česká republika, Maďarsko, Poľsko či Srbsko. Práve vďaka bohatým skúsenostiam z ostatných európskych krajín ponúkame našim klientom tie
najefektívnejšie a ekonomicky najvýhodnejšie riešenia. Zároveň poskytujeme aj profesionálne poradenstvo, ktoré je v takej kľúčovej oblasti, akou je dodávka elektrickej energie a zemného plynu, nevyhnutné.
ELGAS, k.s. je pre vás zárukou istoty a bezpečnej spolupráce.

viac na www.elgas.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2980802  Dátum zverejnenia: 20.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix+provízie