Cukrárka - Elezi.sk

Elezi - Cukráreň

Miesto práce
Roľnícka 51, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dôsledné dodržiavanie receptúr
- obsluha strojno-technologických zariadení
- pečenie korpusov, plnenie a krájanie cukrárenských výrobkov (zákusky, torty), zdobenie tort,
- príprava dezertov,
- tvorba nových receptúr
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov

- práca v rozvýjajucej sa spoločnosti s rodinnou atmosférou
- možnosť kariérneho postupu
- motivujúci systém odmeňovania,
- kvalitné stravovanie,
- možnosť služobného ubytovania,
- možnosť pracovať na týždenej báze,

Životopisy posielajte len v prípade, že spĺňate všetky nasledujúce predpoklady:

- zručnosť pri cukrárenských prácach
- estetické cítenie, výhodou je skúsenosť so zdobením tort, alebo s inou ručnou prácou tj tvorivosť
- zodpovednosť
- vysoké pracovné nasadenie a schopnosť pracovať rýchlo
- platný zdravotný preukaz spôsobilosti pre prácu v potravinárstve podmienkou - možné získať u praktického lekára
- nefajčiar

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Podmienkou je vyučenie v odbore CUKRÁRKA !!!
Ďalšie podmienky sú, zodpovedný prístup k práci, príjemné vystupovanie.
Spoľahlivosť, zodpovednosť, organizačné schopnosti, schopnosť pracovať v tíme, kreativita.
Hľadáme hlavne pozitívne naladeného človeka s chuťou pracovať, ktorého táto práca baví.

Elezi.sk
Zabehnutá tradičná cukrárska výroba, vyrábame okrem klasickych tort, torty na objednávku, zákusky a zmrzlinu. Používame len kvalitné prísady a pri výrobe dodržiavame tradičné receptúry.
Sme malá firma s mladým kolektívom usilovných ľudí a priateľskou pracovnou atmosférou.

Počet zamestnancov: 10
Ďalšie informácie na: www.elezi.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1986828  Dátum zverejnenia: 21.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou